Jump to content

Serije koje gledate


Preporučeni Komentari

Ja gled'o sinoc prve dve epizode domace TV serije " Ubice mog oca ", koja se trenutno prikazuje na RTS 1 u udarnom terminu nedeljom vece.

Skinuo sa lok. torenata.

Dakle, koja diletantska gluma, nemam reci.

Pokusaj da se naprave True Detective u Srbistanu.

Svi umesani, tj. sumnjivi, gomila svega i svacega . . . .

Ja moram nesto moje profesionalno - muzika by Alexandra Kovac je ispod patosa. Ocaj.

http://www.imdb.com/title/tt5907796/?ref_=ttmi_tt

Nemojte da vas zavara slucajno ova "devetka" na IMDB-u. Jos jedan od razloga da im ne verujete.

Sa druge strane, jedan jedini ( za sada ) review koji govori cak vise od svega gore napisanog i ukazuje da se pravom ljubitelju filma ne mogu tako lako prodavati 00 za bubrege.

http://www.imdb.com/title/tt5907796/reviews?ref_=tt_ov_rt

( paznja : review sadrzi spoilere )

Zakljucak : Bez preporuke, sem ako ste provereni filmomazohista ili tezak i neizleciv oblik filmskog lokalpatriote.

o1.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

niko da pomene The Young Pope (ja kreten na netu tragao za Pije XIII, pre nego što sam odgledao prvu epizodu :D)

pogledao dve epizode.. ako ništa drugo kadrovi su lepo snimljeni.. Paolo Sorentino nije na nivou Youth, Grande Belezza, This must be the place.. ali ipak serija je drugačija od ostalih HBO uradaka

250px-The_Young_Pope.png

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

hmm.. posle gledanja pete epizode, postalo je veoma interesantno.. i nepredvidivo, što je osveženje.. Sorentino je zadržao duh i izraz koji je imao u svojim prethodnim filmovima, prilagodio ga je novom formatu.. Jude Law je sasvim prikladan.. za sada..

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

jbt

westworld jos gledam samo zbog glume 

mslm , piknik za oci - stara garda , njih trojica ali i njih dve mladje

 

razmisljavam dal' da pokusam jopet zadnju sezonu Mr. Robot .... nekako mi se nije dalo nastaviti dalje od 15min prve

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

17 minutes ago, Doktor said:

Ako mislis na TV program to je sasvim OK konstatacija.

Sto se tice TV serijala, filmova, pa gledanja natetnane, ne stoji.

Ma meni je to OK i za jedno iza drugo. TV mogu da gledam samo ako imam temperaturu i lezim u krevetu.

Serije... pokusavao sam par puta da pogledam poneke prijedloge ... ne ide mi, ili sam previse zahtjevan ili sam glup za to :)

Film moze, ali i tu vrlo rijetko da ubodem nesto dobro tako da sam odustao i od trazenja.

Imam drugih hobija tako da mi vremena nedostaje i ne bih ga trosio na TV... bar dok mogu da se krecem i puzem ... i razmisljam :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Apropo Westworld TV serije.

Delimicno se slazem sa diskusijom vezanom za ocekivano, vec vidjeno.

Zasto ?

U gomili US djubreta u vidu TV serija kojima zatrpavaju njihove TV kuce ( gde takodje besni rat izmedju njih ), serija Westworld je bar napravila jedan mali iskorak ono bar u smislu gledljivosti, drzanja paznje, odlicne muzike, atmosfere, na kraju krajeva lepih boja, fino ukomponovanih scena. Zakljucno, dobro su se "otvorili". :)

Ono sto se meni licno najvise tu svidja su ti nekakvi pattern-i koji provejavaju prakticno od prve epizode.

Naravno, ne zaboravimo ono i najvaznije : pogledati izvorni Westworld iz 1973 g. ( ahhhhh, opet ta moja omiljena epoha :))) ), podsetiti se Jul Brinera kao pravog i istinskog negativca. Vec onaj nastavak Dreamworld i nije toliko vredan odgledati.

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ljuštim ja tu filmove i serije, uglavnom mkv. Izvor je ili klonirana slika sa kompa ili media server, optika TV->DAC. Namena mu je zabava. Za rad je primarni namenski monitor.

Jednostavno ne primam TV signal kao takav neg sam uređujem filmski i dokumetarni program u 1080p kvalitetu a sport i reklame ne gledam svakako.
 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...