Jump to content

Šta trenutno slušam . . .


Preporučeni Komentari

Doc, moras imati tacan link za 320,poslat cu ti posle :)

Anubis, klicknes na strelicu u desno na daljincu, i onda se "spustis" na More Info pa opet desno i dobijes informaciju o kvalitetu.

320 je Naimov stream ;)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Doc, moras imati tacan link za 320,poslat cu ti posle :)

. . . 

Thnx za pm. Jasno.  :oke:

 

 

Ok sve to. 

Medjutim, ja sam na TV postavio pocetnu stranu Radio Paradise-a, menja slike na 15 sec. ( btw., odlicne :character59:  ), naziv izvodjaca/numere, ali u tom njihovom osnovnom settings-u se moze "napeti" samo do 192 kbps.

Ovo za 320 kbps "pije vodu", ali mi onda "pali" VLC Player. Nemam slike onda, jbga.

Maaaa.... odlicno i ovako.

 

Btw, ako neko ima jos neki dobar link za free internet radio ( preferiram prog. rock, psihodelija, heavy, ambient, electronica .... ) neka postavi. Unapred thnx

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Thnx za pm. Jasno. :oke:

Ok sve to.

Medjutim, ja sam na TV postavio pocetnu stranu Radio Paradise-a, menja slike na 15 sec. ( btw., odlicne :character59: ), naziv izvodjaca/numere, ali u tom njihovom osnovnom settings-u se moze "napeti" samo do 192 kbps.

Ovo za 320 kbps "pije vodu", ali mi onda "pali" VLC Player. Nemam slike onda, jbga.

Maaaa.... odlicno i ovako.

Btw, ako neko ima jos neki dobar link za free internet radio ( preferiram prog. rock, psihodelija, heavy, ambient, electronica .... ) neka postavi. Unapred thnx

Cini mi se da Absolute radio, ima ih par, nije mi racunar na on pa ne mogu da se setim, strimuju preko 1000 kb/s, mislim da su englezi

Sent from my GT-I9305 using Tapatalk

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Robert Glasper Experiment - Black Radio (2012, Blue Note-Japan)

 

R-3454188-1330999577.jpeg.jpg

 

Robert Glasper Experiment - Black Radio Recovered The Remix EP (2012) 

 

 

BRR.jpg

 

Robert_Glasper_Experiment-Black_Radio_2-CD-2013

 

1382898039_x9aynz.jpg

 

Eto, da ne morate da panjite radio net station 320kbps  :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Jedan jazz masterpieces (cijeli album):

 

 

:oke: ..ne znam u kojoj formi slusas ovo,CD je odvratan,glede da nadjes neku pristojnu kopiju na LP..BTW,Nana Vasconcelos koji je jedan od kljucnih momenata ovog snimka je preminuo prosle nedelje..RIP :whiteflag:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Uppalapu Shrininvas (U.Shrininvas) "Samjanitha"..verovatno "who the fuck is Alice" ovako na prvu..ali ako kazemo elektricni mandolinista,koji je saradjivao sa John McLaughlin-om u Remember Shakti projektu,mozda se upale i neke lampice :)

 

indijska fusion lozana.. :guitarplayer:

post-653-0-23607700-1458404861_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...