Jump to content

All inclusive kod Super-Fi-ja


chakija

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 71
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

 Prelazak na bolje i nije toliko primetan ali prelazak na losije itekako ubode.

 

 

ja se jednom zajeb'o i presao sa keca od 90 konja na punta od 60

 

necu vise nikad , a narocito u fifi-ju ....... zato ne idem nigde i ne slusam nista

 

Još malo se kurobecajte, a kad ogluvite kao ja, onda zovite Gagija da pitate kako zvuči :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

jbg, imao sličan "problem" koji je kulminirao kad sam zbog nespremnosti na kompromis 5 godina slušao samo muziku sa kompjutera sa Genius zvučnika na kompjuterskom stolu preko Youtube-a i radio sa mobilnog telefona. Tada sam ukapirao da sam čuo na stotine stvari bez opterećenja KAKO zvuče (jbg, imao i ja tešku formu hifisifilisa) zahvaljujući njihovoj dostupnosti na nekvalitetnim nosačima zvuka i odlučio da ipak ne treba da čekam da mi totalno prođe vreme ušima i odlučio da počnem ispočetka sa sledećim konceptom:

-namesti kod kuće sistem koji ne nervira ni tebe ni ukućane

-slušaj a njemu šta ti se dopada sa ljudima koji ti se dopadaju

-ljude koji ti se dopadaju zovi povremeno u goste i uzvrati im posetu. Ako imaju i isti hobi, još bolje.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

U sledecoj turi kuvam ribu, dosta mi je pizze.

 

Ko sve bese kod mene pre X godina? ZfLazar, Sloba, Impuls, Zen? Ko fali? Treba to ponoviti...

 

upravo oni

 

da ne dolazi do prevelikih brojeva (onda vec prerasta u FAK) tu se moze dodati FFL i tacka

 

:hihihihi:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Opasna je to bolest koja je mnoge zarazila a najbolja odbrana neiditis kod drugitis da slusas muzikis sto kaze Inpuls samo ako se ne slusa muzika nego cujka i meze pa kad se razbolis od stomaka ili glave prodje za jedan dan a eto ffl bio bolestan 5 godina cist primer. :wink2: Ali jbg kad volemo pa to ti je.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

 ffl bio bolestan 5 godina

 

Čuj, pet godina, ja bolovao od početka devedesetih do sredine prve decenije dvadesetprvog veka... Elektrostatici su po tom pitanju zahebana igračka... (a ni Dynaudio nije za potcenjivanje) Koga zafati, ne pušća lako... :crazy:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Čuj, pet godina, ja bolovao od početka devedesetih do sredine prve decenije dvadesetprvog veka... Elektrostatici su po tom pitanju zahebana igračka... (a ni Dynaudio nije za potcenjivanje) Koga zafati, ne pušća lako... :crazy:

Ja se skoro izlecio besparica i bez posla 2 godine, stein jel znas kakva je to vakcina ali uvek se nesto usteka od z..e. :crazy:  :crazyrocker:  :scratch_head:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja se skoro izlecio besparica i bez posla 2 godine, stein jel znas kakva je to vakcina ali uvek se nesto usteka od z..e. :crazy:  :crazyrocker:  :scratch_head:

 

Mene ni besparica nije izlečila. Samo se bolest privremeno povukla... I kako sam malo došao do nekih para, o'ma groznica udarila... i eto me... neizlečivi slučaj... Sreća pa sam uglavnom rešio sve... ili skoro sve. Ovo sa gramofonom i nije simptom bolesti, pre bih rekao da sam još uvek neiživljen... (iliti tipična simptomatika onoga što u narodu zovu "kriza srednjih godina" - neko kupuje veliki motor ili kabriolet, neko počne ponovo da izlazi po barovima i šacuje devojke koje bi mogle da budu školske drugarice dece dotičnog, a neko eto, razmišlja o gramofonu kojeg se olako odrekao kad je CD ploča doživela ekspanziju prvih godina devedesetih...) Odosmo mi daleko od teme...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Čuj, pet godina, ja bolovao od početka devedesetih do sredine prve decenije dvadesetprvog veka... Elektrostatici su po tom pitanju zahebana igračka... (a ni Dynaudio nije za potcenjivanje) Koga zafati, ne pušća lako... :crazy:

Are You talking to me?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ne pusca nikad. A sta kad se vec mlad zarazis. Skup je to sport. Prvo krenes malo bolje zvucnike, pa malo bolje pojacalo pa onda skontas da ti je stan mali...najgore je sto to ostali nezarazeni ne razumeju...zato mi i ne moramo slusati mjuz kad se nadjemo...dovoljno je medjusobno razumevanje Audiofiloze nervoze...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja sam "blagoslovljen" po tom pitanju. Izmajmunisao sam u sklopu izolacije kuće da se kreira sasvim novi deo stambenog prostora koji za sada nikome osim meni nije od neke posebne potrebe ali je zgodno što imamo gde da primimo i smestimo prijatelje koji su pušači a da se niko zbog toga ne oseća bezveze... Plus sam dobio prostor za svoj hobi (lemuckanje, farbuckanje, lepljenje & shit) a da pritom ne stvaram nered u prizemlju - ponekad tu može da se odradi i neka druga vrsta "popravke" - lepljenje đonova, štikli, polomljenih magnetić ukrasa, skupocenih lepeza iz Španije koje dopadnu ruku mladunaca... :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Da, moze se reci da si upesno resio jedan od vecih problema Hife a to je prostorija, kako za zvucnike tako i za lemuckanje. Tako nesto bi u stanu bilo malo teze izvodljivo..evo ja sam u procesu premestanja Tv-a Hife te kauca. Moram opet busiti rupe za Tv na zidu...izvinjavam se sto odosmo van teme....

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...