Jump to content

Trenutno na gramofonu ...


Preporučeni Komentari

21 minutes ago, revox said:

đe me nađe

sa "willin" svaki put kretao na ispit .... još mi živa ta kopija i to u fenomenalnom stanju .... sad će da ih metnem ;)

ma reci nista,sutnuo sam flasu dobrog rozea,naceo kutiju dobrog duvana za lulu..Lowell George faza 2D4,dobar duvan,lula su obavezni uz jedan Tannoy Westminster,kod dzuniora prolazi i naTannoy  D700..secas se nalepnica na ficama "kad porastem,bit cu Porsche"

 

:D

lf.jpg

lula.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

41 minutes ago, paja959 said:

ma reci nista,sutnuo sam flasu dobrog rozea,naceo kutiju dobrog duvana za lulu..Lowell George faza 2D4,dobar duvan,lula su obavezni uz jedan Tannoy Westminster,kod dzuniora prolazi i naTannoy  D700..secas se nalepnica na ficama "kad porastem,bit cu Porsche"

 

:D

lf.jpg

lula.jpg

dobroooo ti ovo

ja sačuvao samo ove

feat.jpg

a što dikla navikla, to lako ne odvikla

DSC05582.jpg

bem ga .... zajeba me noćas sa feat-om;)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Quote

Koji ovaj "Baja" ima cug.

dobro taj cug izgeda vizuelno,i atraktivno je..al ne verujem da je iko na ovoj kugli zemaljskoj mogao da zahebe mog bivseg profu iz latinskg,Zakarija Zenu,on ti je pred ulzak u ucionicu povukao jedan "dim" (bilo zabranjeno i za profane da puse po hodnicima),al on to nije sljivio 5%,usao je u ucionu,seo je za sto,otvorio lagano,komotno dnevnik,pitao ko su odsutni,upisao ih u dnevnik,i onda je izduvaodim iz pluca..bio je covek 50 kila sa krevetom zajedno,visok,sasusen ko suva sljiva,i pusio jedno 50-60 komada Drava bez filtera..doziveo covek lepe godine,iako je uvek zgledao,sad ce da se skobelja kod katedre :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Prebirajuci nesto po LP-ima, naleteh na ovo RTB izdanje.

"Nemca" sam negde zaturio, ali ce se naci u nekom od lot-ova sa prethodnih preslusavanja.

Odlicno i ovo nase RTB. Rame uz rame sa Germany Press.

O samom albumu ne bih, sem da bi trebalo da ovu plocu ima svaka kuca u kojoj se slusa dobra muzika. :)

Od 10 preslusavanja ovog LP-a, jedno 7-8 puta slusam samo stranu B - "Sometime Ago - La Fiesta".

Flora Purim i muz joj Airto su dali autentican potpis ovoj numeri, a ujedno i celom albumu.

Ostatak ekipe - Corea, Clarke & Farrell izuzetni.

 

cc1.jpg

cc4.jpg

 

cc3.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

12 minutes ago, ninja said:

Nesto si veseo ... kao da cekas nesto :)

Zahebaji samo, ae  . . . . veseo jesam, a da sam cekao, cekao sam taman tacno 365 dana.

Ne ulazim u broj radnih sati potreban za sve to, ali sto je mnogo, mnogo je.

Na svu srecu, epizoda se zavrsava u ponedeljak oko podneva. 

Uostalom bice i neki izvestaj.

U poslednjem trenutku sam otkazao onoj trojici navijaca FC "Rad" da krenu na put sa nama.

Mada, nikad' se ne zna.

Ja G-sn Reparatoru vise nista ne verujem. ;)

 

fk-rad-grb.png

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Danas pristiglo i odmah posluzeno "na tanjiru" :)

mi1.jpg

mi2.jpg

Mark Isham - Film Music ( za Windham Hill ). Germany Press.

A strana - Mrs. Soffel ( film iz 1984. ). Ekipa : Lyle Mays - klavir, Peter Maunu - violina, Mark Isham - sinti, truba, klavir and Mark Adler - aranzman za gudace, dirigent

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Mendelsonov violinski koncert ... mmmmm . . . . lepo.

Zukerman vs. Oistrakh.

Vidim, palo poredjenje sto je sjajno i veoma dragoceno u ovom nasem "sportu". :thumbsup:

Moj licni favorit ne samo u ovom clash-u je David Oistrakh.

Nisam imao prilike cuti ovaj LP i izvodjenje Zukermana.

Podeli utiske sas nas. :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Oistrah mi se više svideo, iako je mono snimak (najverovatnije Melodijin), elektronski premanduren u stereo. Mada je Cukerman (i meni nepoznat) sjajan - ukupno bolji snimak i reskiji zvuk violine. Prva ploča je iz 68 a druga iz 72.

Na kraju sam pustio i Menjuhinovo izvođenje, koje je nešto malo pompeznije i koje mi je bilo etalon za Mendelsona. Da imam originalno izdanje Menjuhina, bilo bi interesantnije za poređenje. Možda je ta pompeznost prisutnija u reizdanju.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...