Jump to content

Trenutno na gramofonu ...


Preporučeni Komentari

39 minutes ago, Woland said:

Cycles - David Darling

. . . 

^

IMHO, jedan u top 5 svih objavljenih ECM-a.

Videh posle da si nabavio i Journal October koji ima par fenomenalnih numera, ali nije kompletan kao ovaj "Cycles".

Primecujem da si bas bio "debelo" skoncentrisan kada si pravio ovaj spisak ECM-a koji ti je dosao.

Ovako "morfoloski" sa slika koje si postovao predosecam da su i sami vinili u mint condition. 

Uzivaj. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

^

Danas je za ovako nesto zaista potrebna sreca i temeljna svakodnevna pretraga po aukcijama, online radnjama, discogs-u.

Dosao si u posed dosta retkih i dragocenih ECM izdanja. 

A kada se samo setim Naissuss Records. Pa ECM, Living Music, American Gramaphone . . . .  odes lepo do "Kulture" u M.Tita i pazaris bar jedno 2-3 vinila. Danas nema vise knjizare "Kultura". 

Sada je na tom mestu neka banka.  'ebala ih ona. :mad:

 

Evo kod mene :

c1.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

stiglo u ručnom prtljagu iz Lisabona :)

jedno zbog etno-četno momenta da razbijem monotoniju hiperkomerc-sterilne produkcije i muzike Ane Moure koja je više za jebanje nego za pevanje a drugo u inat licimurima na discogs-u koji YoYoBach-a prodaju u complete izdanju (doduše sa printom iz '80-tih) za min 80-90€ + PTT, ja ovo našao u regulare e radnji za 25€...

za Madžara i Casala još sam mlad, nabaviću i to kad mi Yoyo doyadi :P

share2016-05-28-89d28f8c3616e007f46da759195e05d34291c0b981b4dcd7724d33488fa607c5-Picture.jpg

share2016-05-28-0b5b052adf334b9cb083025646eab3b2e09f99cf98e45a1379ee5d9426a50902-Picture.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Dobra su ova nasa druzenja. 

Ode Grozni, prodje rucak, upravo "dezertiram" sa Schwarz Oetttinger-om. :)

Neverovatno i danas "sveza" ploca ( ne bih se ni setio da mi Grozni ne rece kako je to jedan od retkih albuma G-sn Morrison-a koji on ne voli ). Meni milina. B)

 

v1.jpg

v2.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

7 hours ago, Miloš 1210 said:

Vidim da je ukinuta prohibicija na forumu, pa da nazdravimo ;)

Stills.jpg

ovaj drugi LP nikako da mi naleti ... o prvom glupo trošit riječi ...

danas sa buvljaka samo ova dva LP-a ... za 1 cijeli evrić više nego dobra trgovina ... ko mi kriv kad spavam od 08h pa sve prođe

146. 5th dimension.jpg

 

147. platters.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   1 član

×
×
  • Kreiraj novo...