Jump to content

Trenutno na gramofonu ...


Preporučeni Komentari

My name is Vukomanovic. Milosav Vukomanovic. Tamna strana Hifilisticarenja. Onaj cije ime se izgovara u strahu i sapatom. Hladan kao spricer i opasno tih....Malne cutljiv. Senka na obodima vasih zivota,  telo Herkula i lepota Apolona. Onaj sto u suton napusta grad pun mrtvih zlikovaca uprkos vapaju djeva.  Onaj koji zna  a nije Dejan Lucic. Covek koji zna izme i acije bolje od Vesne Vukelic Vendi. Duhovni Galimatijas i osecajni div sa laticama ruza namesto reci. Ukratko ....Veliki debeli On..... Paz sta pricas potomce Njegosev i Miljanov. Uzeti cu je, makar na Amazonu. E jbg svaka cast. Zavidim. :ph34r:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

12 minutes ago, Woland said:

@ninja nači Godzila će morati da izide iz Klarälvena.. biće gladan stoposto.. :D 

ako ima - kupuj, ali ako kažu da ima za isporuku kasnije, tada ćeš čekati barem 2 meseca da ispliva odnekud

Narucio bih ja to ali nece da mi plate za to a i da slusam cile-mile :) 

 

btw: Pise isporuka 15-30 dana.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

2 hours ago, ninja said:

. . . 

Stavi slike i pozadine da vidimo na kojima slusas :) ... valjaju grijalice u ove hladne dane ;)

Da li "grejalice" valjaju ili ne, pa ne secam se vise. 

Ostavljene jos pocetkom maja 2015 god. na reparaciji.

Izgleda da je potrebna cela kalendarska godina da se folija postavi, zalepi, . . . . a lepak se jos uvek susi . . . 

Maaa, covek profy ..... izgleda da tako treba. :blink:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Little Feat "Waiting for Columbus"..grupa u top formi,s dodatkom duvacke sekcije iz Tower of Power-a..soul,funky,tex-mex,dixie,drogaska himna "don't bogart that joint",blus-"sailing shoes","rocket in my pocket" funky,slide gitara legendarnog Lowell George-a :wub:,dobar drajv,klavir Bill Payne-a,urnebes..meni 2D4,jos i danas..nazalost LP verzija,uskracena za par stvari (2CD,extended),al je adrenalinska doza zagarantovana i ovako za upucene..:P

 

columbus.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

17 minutes ago, paja959 said:

Little Feat "Waiting for Columbus"..grupa u top formi,s dodatkom duvacke sekcije iz Tower of Power-a..soul,funky,tex-mex,dixie,drogaska himna "don't bogart that joint",blus-"sailing shoes","rocket in my pocket" funky,slide gitara legendarnog Lowell George-a :wub:,dobar drajv,klavir Bill Payne-a,urnebes..meni 2D4,jos i danas..nazalost LP verzija,uskracena za par stvari (2CD,extended),al je adrenalinska doza zagarantovana i ovako za upucene..:P

 

columbus.jpg

đe me nađe

sa "willin" svaki put kretao na ispit .... još mi živa ta kopija i to u fenomenalnom stanju .... sad će da ih metnem ;)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...