Jump to content

Trenutno na gramofonu ...


Preporučeni Komentari

9 hours ago, Zen Mod said:

kad si ti naviko na one tvoje cilemile

za slusanje japanskog jazz-a treba dobra kolicina sakea, ne valja bez toga

 

 

i to ti je CM, kad sam dobro raspoložen kažem: klinički čist, a kad nisam kažem: impotentna i bezidejna onomatopeja džeza nabiflana po Suzuki metodi :ph34r:

7 hours ago, gluv_i_udaren said:

Molimo katane onda da se odlože na ulazu

arigato :)

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 1 sat, Woland reče

kad sam dobro raspoložen kažem: klinički čist,



Na prethodnoj strani sam rekao "Grozomorno cist".
I mogu se sloziti da kao da ga sviraju roboti, ali, u ovim godinama mi je to najblize Tehnu sto mogu prici. :D 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

12 minutes ago, Woland said:

poslednji stadijum bolesti zvane audiofilija je kada snimak podrediš emociji

trazio ja svojevremeno produkciju (ponela me moda, msm, zanelo me a da nisam ni znao zasto) , onda shvatio da nikad necu imati dovoljno para da nastavim tim putem

srecom

sto rece Mujo - e, kad mene krenu karta :) 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

4 minutes ago, Zen Mod said:

trazio ja svojevremeno produkciju, onda shvatio da nikad necu imati dovoljno para da nastavim tim putem

srecom

sto rece Mujo - e, kad mene krenu karta :) 

dabre - MoFi izdanja koštaju brate... a, ako i daš kintu za njih onda ih akademski osluškuješ preispitujući se, umesto da pevaš prateće vokale :D

@zerowaf

ja sam promiskuitetan i u svim ostalim ispoljavanjima :D

 

Izmenjeno od Woland
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

taj Midnight sugar sam ja slusao kod jednog tada starijeg tipa sto se palio na ozbiljnu muziku i jazz tamo pocetak '80,kao neki jazz lovers dzunior....to je bilo obicno TBM izdanje,to se moglo tad kupiti za nekih 27-28DEM...kasnije kad sam vec imao kazetas,ili trakas slusao to,samo snimljeno....msm,meni je uspeo odstraniti neku mrznju koju sam imao prema klaviru,kao instrumentu,u to vreme...prijatne uspomene,nemam ni danas,u svakom slucaju veeliki doprinos,da imam jedno 20cm LP-a od Keith Jarretta,jedno 7-8cm Chick Corea,cca 5cm Oscar Petersona....:D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

48 minutes ago, Zen Mod said:

sve, samo ne R. Clayderman

 

:haha:

mda :D..mda :D...cak sam misljenja da je to (TBM) nepodobno za bilo kakvo ocenjivanje kvaliteta jednog sistema...nosi na testiranje obican muzicki materijal sto voles,sve ce ti se 3x ranije kasti no sa TBM...ovo sam snimio onako na brzaka,sa jedne proslenedeljne seanse....Sockhausen odlican,kao i Fledermaus-ovaj zadnji,iako kod mene opere ne prolaze,prva liga...

20220226_115350.jpg

20220226_122744.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ipak je Andreas nesto drugo ... 

msm ja ga bas nesto ne slusam al' ipak

verovatno sticajem okolnosti - do besvesti smo ga koristili u radiju za instrumentale i jinglove, jos u doba kad nije bio poznat, bar ne u ovim krajevima ...... tako da mi je puna glava bila 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

2 hours ago, Zen Mod said:

ipak je Andreas nesto drugo ... 

msm ja ga bas nesto ne slusam al' ipak

verovatno sticajem okolnosti - do besvesti smo ga koristili u radiju za instrumentale i jinglove, jos u doba kad nije bio poznat, bar ne u ovim krajevima ...... tako da mi je puna glava bila 

bese tu neka serija koncerata,prolecni-jesenji muzicki festival,tako nesto,isti dan,ista dvorana Andreas i Oregon (ili da preciziram,ono sto je ostalo od njih,bez Trilok Gurtu-a-zadnji normalni Oregon sam odgledao u NS jos sa Collin Walcott-om,koji je cca 3 nedelje nakon tog koncerta poginuo u autmibilstickoj nesreci-RIP)..mi isli na Oregon,kad smo vec imali dnevnu kartu,idemo i na pocetak,da pogledamo Andreasa,sa grupom...negde na polovini svog koncerta,prateca grupa je izasla,pojavio se Paul McCandless...duet harfa + oboa...brte,po secanju,malo jaci muzicki dozivlja i danas,sa distance od skoro 20 godina :wink2:...jbga on je nasao rupu na svirali na toj strani,drugi na drugoj...;)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...