Jump to content

Trenutno na gramofonu ...


Preporučeni Komentari

dobro nije parcov

 

:buehehe:

 

 

U mene sve veliko, jarane! Osim pameti i one stvari...i sobe...i zvučnika....i auta....a ni ja nisam neka ljudeskara...zapravo...da priznajem: liječim kompleks sa 8 godina starom plazmom. :hihihihi:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ispiranje usiju,skoro sam se vratio sa ovdasnjeg hifishowa,uopste mi nije jasno koji sam i Q isao,al ajd :drink: ..uzas blagi s cim pale raju jos uvek..cura sa gitarom svira sa CD-a,i onanisu ljudi kako sistem dobro svira, a ni pertlu svoju vise nisu sposobni sami da vezu..no neitno,thatí's it.. :hot:

post-653-0-71532400-1384004664_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

na fifi sajmove vredi ici samo nocu , kad nikog nema

taj sun za moj ukus pio previse ponderisan,al bal je onaj deo iz horne bio OK

onda nema opasnosti od smaranja

 

 

hebiga,namamilo me drustvo sa severa Backe,dolaze,ajd da se druzimo malo..oni otkazali dolazak u zadnji momenat,ja ajd kad sam se vec registrirao za kartu od 7 eura,idem..rekli su ima AN sistema,nek ga vrag nosi.. Anantgarde Trio,recimo OK, sa subom+ BAT Rex izlazom,Manley preamplifikacija,mada je i ovde po mom ukusu bas bio previse ponderisan,al bar je onaj deo iz horni bio u redu,i svirao je neki jazz,2x AN sistem,"mali" i "veliki" su bili u redu,al kad sam otvorio cenovnik vec kuci,dobro da sam sedeo :hot: ..taj mali sam ja vec bacio jednom na klecanje sa jednim 16 Horspower snimkom gde je i PQ samo treptao u cosku :)..tako da sve u svemu,ostalo za balavce navikle na MP3 sto vape za loudness efektom..i naravno obavezno drusto matoraca,gde ih gledas i osvrces se u sobi,ima li maska sa kiseonikom u cosku sobe sa nekom sistatom medicinskom sestrom da im pomogne kad cuju prvi takt solo klavira  na velikom AN sistemu...

 

:drink:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...