Jump to content

Trenutno na gramofonu ...


Preporučeni Komentari

Da li "udaras" recke u blokcetu i pratis razlike u zvuku sa "usviravanjem" nove Denon zvucnice ?

Seti se mojih reci o minimalnoj satnici za tu vrhunsku zvucnicu.

A i dalje smisljamo, tragamo za idealnim SUT-om. :phil_04:

 

Ma ovaj S1 je gori od Martina Misterije, nikada nisam imao zvucnicu koja toliko varira izmedju ploca, od fantasticne do sad-cu-te-baciti-kroz-prozor ;-)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Malo si se (moze i sise) zahebeo, one misle da su kosarkasice a u stavri su hrana za kro®k(t)od(f)i(o)l(n)e :)

 

Edit: Poceo sam da pisem Zikopis :)

Nisam se ja zahebao, sigurno si cuo za njihovog bivseg trenera i menadzera Mr Erik R. :wink2:

Vodio ih je sa klupe punih 25 godina. Puno trofeja osvojise pod njegovim vodjstvom.

 

Sto se tice zikopisa - neeeeeee, plz.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma ovaj S1 je gori od Martina Misterije, nikada nisam imao zvucnicu koja toliko varira izmedju ploca, od fantasticne do sad-cu-te-baciti-kroz-prozor ;-)

 

 

kolko imas predjenih kilometara(sati) s njom?..Lp Gear igla za 881S je prosvirala na nekih cca 250,pati ona i ovako od hronicne bolesti koja joj nikad proci nece u odnosu na JICO :crying: ,bilo je vec prekasno da i ovu reklamiram ko njihovu Shibata,pa kleci na kukuruzu u jednom cosetu gramofona,ostaje za jako drljave ploce,dok je JICO Shibata milina,20-25 sati i that's it :oke: ..si proboa na drugu rucku?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

..Miles..Miles Smiles...

 

uh..los dan u firmi,isao da pokupim jedan LP za drugara kod dealera..nalateh na kanadsko izdanje,Miles Smiles-a...nisam odoleo...Supraphon izdanje istog (s leve strane) je prvi Miles sa kojim sam se ja susreo (negde '75?) kao gimnazijalac,novopeceni jazz ljubitelj...tada nije ostavio na mene neki specijalni dojam,ali vremenom je izrasla ta ljubav u neke nevidljive domene,gde sam spreman platiti i 50 eura za "majstorov" snimak.. :hot:

 

Suparphon istog je pasje dobar,ali..fetis,je fetis... :drink:

post-653-0-73216700-1383588965_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ninja, daj spisak, ko te sve nerviro, ja cu im doakati. Zeza me komp celo vece, nemam muziku, nervozan sam kao pas. Bolje ikako da ti se cuje, nego nikako ko meni. :bokser: Nije bas neka uteha, al ajd sad.

Opet se ti javljas u ovoj temi. :unbelieveble:

Jel' gotov taj vec vise gramofon ili ....... ?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Niko me ne nervira .... osim S1  :wink2:

Tek taj Denon DL-S1 je veoma specificna zvucnica. Ne zaboravi da je to Denon-ov Flagship model. To i zaista zavredjuje. :thumbsup:

Sam znas i vec imas neko iskustvo.

Treba joj napraviti adekvatno okruzenje da bi dala maksimalno sto moze.

A moze - sigurno !

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Tek taj Denon DL-S1 je veoma specificna zvucnica. Ne zaboravi da je to Denon-ov Flagship model. To i zaista zavredjuje. :thumbsup:

Sam znas i vec imas neko iskustvo.

Treba joj napraviti adekvatno okruzenje da bi dala maksimalno sto moze.

A moze - sigurno !

 

Bem ti zvucnicu zbog koje trebam promjeniti riaa:u, preamp, zvucnike i sobu  :wink2:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kad vas ovako gledam, tek onda shvatim koliko sam ja zapravo srećan što nemam ništa od tog fenseraja i još pride imam i CD plejer (sic - herr Doktor Internalista)...

 

Trenutačno se ništa ne vrti na gramofonu.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Niko me ne nervira .... osim S1  :wink2:

 

... a amazon me pravo obradova, brzi ko metak i ekpeditivni ... bice uskoro na ovoj, gram temi :-)

 

Vikend mi je zauzet, festa, pet-ned, 54 duse potvrdilo dolazak ... vidis, ne brine me nista samo me veseli :)

 

Mjesto dogadjanja: http://goo.gl/maps/QmA6F

 

 

take it easy/slow down u vezi DL S1..razradi prvo (ovo je prosle vec kolko sam skontao?),imas i drugi gram,pokupi ga iz podruma,vidi sa njime..Denon MC-i su cudna "stvorenja",traze specificne "uslove" (rucke),da prosviraju...phono je opet enigma gde nigde pocetka/kraja,igre bez granica,ne beri brigu ovde sto je fetis ovakav,ili onakav,cifre/konstrukcije su samo vazne na papiru,licni feeling je 3x vazniji od toga..siguran sam da mozes zajmiti u svojoj sredine neke sprave,probaj ih,i odluci se za one koje ti se svidjaju,i batali se sta je po internetu/drugi rekao..sistem je TVOJ,ukus je tvoj,treba da slusas to sa uzivanjem..sto kazu neki strucnjaci "prvi feeling je najvazniji,sve odatle,nakon toga je samoubedjivanje"

 

good luck !

 

:drink:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...