Jump to content

Trenutno na gramofonu ...


Preporučeni Komentari

Onaj Švaba je bio bolji :) I onaj što je svirao sa Vollenweider-om. Reci čoveku šta si se stiso :)

Nije nikakva tajna. Naprotiv. :wink2:

 

Svaba je Friedemann - Indian Summer, Biber Records 66300

Inace ovaj album je izdala kasnije i Narada.

 

Gitarista sto je u band-u Vollenweider-a je Svajcarac Max Lasser

Evo je na amazon-u :

http://www.amazon.com/Max-Lassers-Ark-Earthwalk/dp/B001PNLW9O

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Posle 2 dana preslusavanja Ortofon Rohmann-a i malih tehnickih problema vezanih za kombinaciju Ortofon T 3000 SUT i Ortofon Rochmann, zahvaljujuci dvodnevnom seminaru kod guja011 i paralelnoj audio/video konferenciji Ninja ( Swe ), Jens ( Denmark ), uspesno sve podeseno.

Dragi moj "skolski" druze, guja011 - maestralno resenje, a tako jednostavno ! Veliki :respect:

 

Na zahtev Groznog "ide" Eric Bibb,te se uporedjuju Ortofon MCA-76 i trenutno svirajuci Orotofon T 3000. :guitarplayer:

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ooo, azilant se javio :)

 

Ma nisam još ni otišao - u ponedeljak ću, a azil ću kasnije da tražim, samo da uvaljam barem jedno od dece :)

 

Posle 2 dana preslusavanja Ortofon Rohmann-a i malih tehnickih problema vezanih za kombinaciju Ortofon T 3000 SUT i Ortofon Rochmann, zahvaljujuci dvodnevnom seminaru kod guja011 i paralelnoj audio/video konferenciji Ninja ( Swe ), Jens ( Denmark ), uspesno sve podeseno.

Dragi moj "skolski" druze, guja011 - maestralno resenje, a tako jednostavno ! Veliki :respect:

 

Na zahtev Groznog "ide" Eric Bibb,te se uporedjuju Ortofon MCA-76 i trenutno svirajuci Orotofon T 3000. :guitarplayer:

 

Postavljena slikaBibb.jpeg Postavljena slikaBibb 1.JPG

 

Postavljena slikaT 3000.JPG Postavljena slikaT 3000 A.JPG

 

Ooo skalamerija priključena i još se i bahatite pa upoređujete, cccc... pušćaj tri'iljadarku da se razradi malo dok se ne vratim :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Dodjoh kuci bolestan. Radi ko zlo. Al, dobro je s druge starne. Mir u kuci. Ljudi, bolju Mc konfiguraciju sve zajedno, nikad  cuo, a slusao sam ih verujte dosta. Jedini problem, i to ne valja,  sto nije moja. Srecno Doktore, kako li ce tek biti za 100 sati?. Vidim ja tvoje dobro jutro. Ode Cd, ode sve u Pm, samo ploce ( bar bih ja tako). Svaka cast :respect:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

A sad vrati sat 24h unazad i sjeti se ;-) 

Sto samo ja ?

Seti se i ti. :wink2:

Evo upravo gledam, razmenili smo ravno 60 mailova medjusobno + nekih 7-8 sa Jens-om.

Sa guja011 svega 38. :whistle2:

Da ne govorim sta sam sve iscitao juce, nocas, danas o problematici.

Glat bih mogao da spremim mali seminar o tome.

Medjutim, isplatilo se. :oke:

Visestruko.

Setih se da sam procitao na jednom stranom forumu o Rohmann-u : Pipe & Slippers.

 

+   =  

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

znači, kad se podvuče crta, ti si do daljnjeg podmiren i nećeš kao neki tamo da juriš sveti(ji) gral bolji od ovog što imaš.

 

izjavi i podpiši:

Izjavljujem i potpisujem.

Definitivno.

A ti odrzi obecanje za one pozlacene ..... :wink2:

Dodjem sutra posle posla po to ( ako moze ).

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...