Jump to content

Trenutno na gramofonu ...


Preporučeni Komentari

To mi nekako nikad došlo na puškomet.

Previše je zanimljive muzike, a premalo dana....ili prekratko traju fascinacije sa nekom vrstom zvukova da bi čovjek mogao apsolvirati sve to. Nekad se, eto niti ne sretne sa nečim dobrim unutar žanra za ono vrijeme dok mu je takav žanr zanimljiv. Tada si već fasciniran nečim drugim i od (k'o fol) prožvakanih žanrova se držiš samo onoga što od prije poznaješ jer - premalo je dana da se upoznaš i saživiš sa svime što valja. Vrzino kolo, ha? Paranoja da tamo negdje iza slijedećeg omota se nalazi onaj album koji će obuhvatiti sve ono radi čega voliš glazbu i da ćeš propustiti nešto važno ako ga ne preslušaš. :rofl:

 

Postao sam ležerniji po tom pitanju. Ne pamtim imena pjesama, albuma, nekad čak ni izvođača, ali znam gdje stoje. ;)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

dobar trend,Peder Lp kad sam prvi put cuo,prvo sto mi je palo napamet "covek je mnogo slusao Coodaer-a" :),ja vrtim ponovo zadnji koncertni.,cekam Mr.Xerxes20-ku.. :)

 

Vlasnika ili vlasnik donosi?

 

PederLP  :msn-rofl:  ... sta mislis da odes u BG u paradne dane  i pitas: Da li imate novi LP od Pedera?  :shinymj5:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Mislim da bi bilo veselo. Ploca bi zavrsila u glavi magarca koji pita (frizura chirokana), sa opravdanjem kockastog navijaca policiji , pa sta i meni su jednom tako izlupali glavu pa se nisam zalio, i evo malo, samo da mu se malkice  vrati nos na levo bice ko pravi, ajd sad to malo skakanja po jajcima, stvar folklora. Mslim Baki vrh ti je to, ta ploca, el imas to tako i od Cece il Seke, zns, ja to milslim, kad cujem osetim leptirice u stomakliji, ovaj ZVEZDAAAAAA ma koji bre Peder, mmcu ti jbm pdrsk, Kizo zipa murija.....AEEEAAAAEEE udriiii pedera....itd

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Zasto mi ovo i nije neko iznenadjenje ? :wink2:

 

..samo da znas kako se valjao od smeha kad sam mu pricao moje avanture sa Benzom :)..tad je imao samo  Roksan Corus Silver-a,pa je zakoracio i on na neki nesiguran teren,kako se cini...ali,dodje to sve na svoje mesto,vremenom.. :drink:  :wink2: ..sitno se broji sad vec,jel,jednocifren broj..? :good2:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

brizno se cuva tu jedna kutija od cipela dotle :)

 

ja zavrteo ovo,volem ovo,strasno :hot::guitarplayer:

 

Cipele od koze Danskih krokodila, kazu da su neistrosive i da ih DK-suster uvijek popravlja in case of ... :)

 

Nego, vidim da mr. Hendrix Tito a Dylan Jovanka ;-)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Cipele od koze Danskih krokodila, kazu da su neistrosive i da ih DK-suster uvijek popravlja in case of ... :)

Delimicno si u pravu.

Cipele su u stvari zenske.

Danska kosarkasica iz Nakskova. Imaju fenomenalnu zensku basket ekipu.

Svako jutro tacno u 9:00 kondicioni trening. :shinymj5:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Delimicno si u pravu.

Cipele su u stvari zenske.

Danska kosarkasica iz Nakskova. Imaju fenomenalnu zensku basket ekipu.

Svako jutro tacno u 9:00 kondicioni trening. :shinymj5:

 

Malo si se (moze i sise) zahebeo, one misle da su kosarkasice a u stavri su hrana za kro®k(t)od(f)i(o)l(n)e :)

 

Edit: Poceo sam da pisem Zikopis :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...