Jump to content

Trenutno na gramofonu ...


Preporučeni Komentari

Ti to meni zainat, znam... dobro, dobro... ući ćemo i mi u Jevropu jedared, to je još Kralj Nikola započeo, mislim na Dugo putovanje u Jevropu :) 

 

Ne mogu Ti ništa :( osim što sam sve te stvari (od prve do poslednje) i još poneku letos odslušao uživo  :crazy:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ti to meni zainat, znam... dobro, dobro... ući ćemo i mi u Jevropu jedared, to je još Kralj Nikola započeo, mislim na Dugo putovanje u Jevropu :) Ne mogu Ti ništa :( osim što sam sve te stvari (od prve do poslednje) i još poneku letos odslušao uživo :crazy:

Os da ti pustim preko skypa :)Ovo je mali klub, 180 dusa + zena mi i ja :)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ti to meni zainat, znam... dobro, dobro... ući ćemo i mi u Jevropu jedared, to je još Kralj Nikola započeo, mislim na Dugo putovanje u Jevropu :)

Ne mogu Ti ništa :(osim što sam sve te stvari (od prve do poslednje) i još poneku letos odslušao uživo :crazy:

x 1 :)

Neka, ne treba, hvala čekažu svoju kopiju, blizu je Januar... A mezetite li čvarke uzgred ? :) (stvarno mu ništa ne mogu, ovo je jadno, znam :) )

:wink2:

nes verovati,to sam vecerao,s lukom

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma moze i kod mene samo se treba pomuciti ... a i ne bih da kvarim Woliju ceif da misli da me (negdje) nasao ;-

 

 

ma pre jedno 7-8 godina u okolini Varsave smo imali neki meeting,pa vecera/BBQ,kao predjelo su bili cvarci (njihovi su malo drugaciji,sitniji i nalaze se u jos u masti),kiseli krastavci,al oni pravi domaci,ne ducanski,luk i pivo..ja to vostim,pridje mi jedan tvoj "zemljak" sto milsi da sunce izlazi i zalazi iskljucivo u Göteborgu,i pita me da li znam sta je to sto jedem..kad sam mu mirno odgovorio da mi je jasno sta je to,jos mi je neverice ponovio "pa to je mast !" :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ma pre jedno 7-8 godina u okolini Varsave smo imali neki meeting,pa vecera/BBQ,kao predjelo su bili cvarci (njihovi su malo drugaciji,sitniji i nalaze se u jos u masti),kiseli krastavci,al oni pravi domaci,ne ducanski,luk i pivo..ja to vostim,pridje mi jedan tvoj "zemljak" sto milsi da sunce izlazi i zalazi iskljucivo u Göteborgu,i pita me da li znam sta je to sto jedem..kad sam mu mirno odgovorio da mi je jasno sta je to,jos mi je neverice ponovio "pa to je mast !" :)

Svede nemaju pojma za to iako, ne tako davno, bili su gladni tako cuke nisu mogle ni do kosti doci ;-)Svih tih nasih proizvoda ima sada, nije bas u svakoj prodavnici ali se moze naci, para vrti gdje burgija nece ... sutra cu do Madjara samo da Woliju sliku stavim :)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

A švargla, urka, kavurma, zatop? :)

Svega ima, ima jedan Madjar koji svake subote dolazi sa malom hladnjacom, parkira se na nama poznatom mjestu, otvori zadnja vrata i tu ima tezga sa svim :) ... doduse, kvalitet je onako ali zelja mine :)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...