Jump to content

13.07.2013 - Vrdnik banja - okupljanje


gaggia

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 542
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Kafa nema isti ukus iz svake šolje (copyleft Stein). Hvala Pčelac, uživam...  :oke:

Baš je lepa... Sad sam se setio da je bilo pomena da će ih biti na okupljanju...

Eto šta je starost...

Sad se setih da je bila na spratu gajba sa nekim šoljama... Je l ' to bilo to? Nisam ni pomislio da pogledam šta je to...

Pogrešno vaspitan... Trebalo je da se raspitam... ;)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja odavno nisam vido prefriganije stvorenje od onog Sime Straote (gaggija). :crying: :crying:

Ne samo da me je maltretirao tamo sa onim trbusnim plesom i lelekanjem, gde sam jedva preteko, nego je pripremio  i kukavicje jaje za mene. :dash1:

Dodjem doma i imam sta da vidim. :yikes:

U lapatopa mi "podmetnuo" DVD sa muzikom koju jedva u Vrdniku preziveh. :crazy:

 

Gaggi, sta da radim sa DVDa? Da ti ga siljem? ( jer da ga slusam nema sanse) :oke:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Po pitanju druzenja bilo je odlicno. Raspolozenje mi je bilo super i niko me nije istukao iako mi nije nedostajalo upadica.

 

Sto se tice muzike, prostor je ipak bio ogranicen za prikazivanje maksimalnih mogucnosti uredjaja ali su zato A-B testovi govorili dovoljno sta je bolje a sta losije a uspevali smo da u 5 minuta promenimo 5 kombinacija dok je svima u usima prethodni zvuk.

 

Sto se tice ukusa videlo se da svako ima svoju savrsenu stranu po pitanju zvuka i da svako drukcije dozivljava ono sto slusa.

 

Fotki je Zen napravio dovoljno a vidim uspeo je da zaviri i u moju kutiju sa kablovima i semplovima. Ja sam napravio samo par komada a zao mi je sto nismo zabelezili i dve dame koje su posetile nas skup.

 

Nadam se da ce tradicija odrzati i da cemo se okupljati i dalje. Predlog za sledece druzenje je da se unapred naprave kombinacije za slusanje u odredjenim satima a ostatak vremena kombinacije po zelji.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

...zao mi je sto nismo zabelezili i dve dame koje su posetile nas skup...

Stalno se čudim: zar nije bilo više dama...? Ja sam video najmanje još jednu... Markova mama?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Markova mama je , izvinjavam se , nekako ostala ( kao i tata) u senci Markovog pristustva

 

dok je , sa druge strane , u Zikinom slucaju - sam Zika bio u senci dve dame kojima je bio u prikljuceniju

 

:hihihihi:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Markova mama je , izvinjavam se , nekako ostala ( kao i tata) u senci Markovog pristustva

 

dok je , sa druge strane , u Zikinom slucaju - sam Zika bio u senci dve dame kojima je bio u prikljuceniju

 

:hihihihi:

To mi je i bila namera... Ja sam (veoma rado) (skoro)uvek, u s(ij)enci... Smeta mi jako sunce... ;)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja odavno nisam vido prefriganije stvorenje od onog Sime Straote (gaggija). :crying: :crying:

Ne samo da me je maltretirao tamo sa onim trbusnim plesom i lelekanjem, gde sam jedva preteko, nego je pripremio  i kukavicje jaje za mene. :dash1:

Dodjem doma i imam sta da vidim. :yikes:

U lapatopa mi "podmetnuo" DVD sa muzikom koju jedva u Vrdniku preziveh. :crazy:

 

Gaggi, sta da radim sa DVDa? Da ti ga siljem? ( jer da ga slusam nema sanse) :oke:

 

 

daklem Sirko, aj sto si mi uvalio teslinke da ih dajem Zenu na doradu, vec si me omlatio kad sam vid`o da mi nema souad massi!!!! setao sam se po kuci i rondao ko golub s prolivom ne bi li poceo sa fitnessom ... cccccc.. kakav si ti prljavi igrac :disco:

 

(bacicu ti adres na PP, pa kad stignes, ako ti nije tesko, zujni do poste)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Zvao sam čika Krleta-kaže da tamo nema ništa da je ostalo od kablova...

Još jednom apelujem na poštenog nalazača da se javi-nije moj kabel. Vrednost kabela jeste smešna, ali za vlasnika ima posebnu sentimentalnu vrednost. Još jednom, u pitanju je mogami neglex sa neutrik RCA činčevima.

Hvala!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Reče mi Luka da se seća da ga je neko pakovao ali isto tako kaže "da me ubiješ ne mogu sad da se setim ko"...

 

To ne znači da se neće u jednom trenutku setiti :)

 

Valjalo bi da svako pretraži svoju šteku kablova da nije slučajno smotao kablove u umršenu masu. Meni se milion puta desilo da činčeve i mikrofonski kabl zamrsim i tražim posle po fiokama kao ludak. Problem je baš što su mi činčevi od mikrofonskog kabla pa je izuzetno lako da se to desi, bar u mom slučaju :rofl: .

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ako je u pitanju crni interkonekt sa crnim činčevima sećam se da je bio neki u donjoj sobi priključivan.

 

Ostala je na kraju, pošto je svako pokupio svoje, neka gomilica umršenih kablova, među njima je bilo i nekih XLR interkonekata i tanjih RCA kablova pa ne bi bilo zgoreg da se proveri međ tim kablovima da nisu završili. Nem pojma ko ih je poneo na kraju nit čiji su.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja sam  video taj mogami na kraju sa jos jednim USB sivim kablom i par power kablova, je bio ostao na podu. Cak sam nekog zamolio da procita sta pise na njemu ( hebi ga okracale ruke pa ne mogu da udaljim dovoljno da sam procitam) i taj neko mi rece da pise MOGAMI. Zato se i secam.

Oni koji su ostali do samog kraja neka se prisete.

Ako nista ne bude sa nalazenjem da napravimo grupnu uplatu pa da se kupi Chakiji kabl. nema smisla da ostane crna mrlja na FAK okupljanju. Kad se naso Lalkovicev mobilni, valjda ce i Mogami da se nadje.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ne verujem da ih je neko namerno uzeo već nekog mrzi da pretraži bunt kablova sa summit-a :)

 

Ako nekom zaista trebaju činčevi pa je radi toga uzeo Čakijine, neka mi javi na pp, ja mu kupujem gotove činčeve sa Mogami kablovima, a neka vrati Čakiji te nestale.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...