Jump to content

Novopridosle skalamerije

Idi na rešenje Rešeno od Zen Mod ,

Preporučeni Komentari

• Odgovora 12.5k
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni postovi

nije skalamerija, ali je novopridoslo. Dobrivoje, lokalni pas. miran ko buba. doziveo je neki stres, neko ga je najverovatnije udario ili tukao. pretpostavka, jer je neobicno

napravio podnožja sa točkićima za zvučnike

Postovane slike

Hala na pomoci oko slika! Nemam nikakve veze sa" Limnundom" moj nick je "lemond".Ova mala sprava radi neverovatno dobro , preamp je Audioanalyse c900 .Steta sto nema jos 20-ak wati +. Ovde mu je trenutno zabranjena prodaja zbog rizika paljenja, dosta ljudi ga koristi za hifi a on je previdjen samo za rack .Otvori za hladjenje se nalaze ispod pojacala tako da kada stavite amp u sistem pokrivate otvor za hladjenje i onda nastaju problemi.

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
  • 2 nedelje kasnije...

Посредовањем земунске везе добих гумице и ролере  :clapping:.

Овом приликом се захваљујем колеги Ревоксу , роба је изузетног квалитета.

Наравно захваљујем се колеги из Земуна али његов надимак неће бити објављен да не би после имао проблема у земунском клану :dubbio:.

Препознаће се он.

Морао сам умањим слике јер немам могућности за већим, неда форум па то ти је :blink:

стоН_Колд

za problem slika obratiti se WebHamsteru na PP ; kao sto rekoh - nemoguce da si ti jedan ispunio kvotu od 500MB , kad ceo forum nije toliko tezak

ZM

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
  • 1 month later...

Ne znam šta je ovo. Znam da je 2x vodič, pun presek + 1x koaks, oklop spolja karbon, i set od 4 RCA konektora... Saznaću više kada krenem u seciranje i terminalizaciju...post-13-125682731909.jpgpost-13-125682734115.jpg

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Otvorio sam kraj kabela i nakon što sam teškom mukom isekao snake skin (karbonski oklop, tzv zmijsku kožu), došao sam do crnog omotača, zajedničke izolacije od nekog materijala, negde je na pola puta između gume i silikona. Ispod toga, lepo, gusto upleten bakarni coax, ispod toga, alu folija, srebrna spolja, plavkasta iznutra, a unutra dva bakarna vodiča punog preseka u čini mi se teflon ili sličnoj izolaciji (neće da se zapali na plamenu, dakle nije PVC, PE ili PU) i gusto ušuškana uzdužno postavljena vlakna slična staklenim nitima, takođe teško za rezanje i ne gori niti se topi... Nigde nisam uspeo da nađem neki natpis... Pretpostavljam da je neki jeftiniji kabel jer nema natpisa ali sa intencijom da bude dobar za neku audio primenu. Takođe je ovo prvi put da naiđem na pun presek vodiča u ovakvoj izvedbi... Pošto se nikada nisam preterano informisao o interkonektima, molim vas zanemarite moje neznanje.post-13-125683988085.jpgPošto sam doneo tri metra, pripremiću nekoliko komada sa RCA konektorima pa ću ubosti kod RIAA i CD-a i čuti kako se uklapa...

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu

• Kreiraj novo...