Jump to content

Novopridosle skalamerije

Idi na rešenje Rešeno od Zen Mod ,

Preporučeni Komentari

• Odgovora 12.5k
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni postovi

nije skalamerija, ali je novopridoslo. Dobrivoje, lokalni pas. miran ko buba. doziveo je neki stres, neko ga je najverovatnije udario ili tukao. pretpostavka, jer je neobicno

napravio podnožja sa točkićima za zvučnike

Postovane slike

Ma nema kod nas problema. Paz tehnologije kad ovaj lavor vata 34dB... Signal mi �alju sa preko 4km udaljenosti (tako ka�e gugl-zemlja-mapa) a ako nekoga zanima gde sam...Latitude: 46° 8'22.79"NLongitude: 19°40'26.55"E

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
  • 2 nedelje kasnije...

Ko kaže da nas žene ne podržavaju u uvom našem DIYerisanju.Današnjom prigodom ( mojoj malenkosti je rodjendan ) dobijem poklon kome se zaista nisam nadao, a ženska lukavost i razboritost je uspela odabrati poklon kome je teško ne obradovati se.Dobio sam novu lemilicu, made in Japan, 70W sa podešavanjem 250-450 stupnjeva sa sve novim stalkom u paru. Stvarno sam se obradovao .

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Ja sam za rođendan dobio ćerku. Evo sad će sedam godina kako "treba da se radujem" što ne moram dva puta da pravim hep-haj po kući, a inače, najlepši poklon mi je kada vidim srećan osmeh na licu svoje male... :P

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Ja sam za rođendan dobio ćerku. Evo sad će sedam godina kako "treba da se radujem" što ne moram dva puta da pravim hep-haj po kući, a inače, najlepši poklon mi je kada vidim srećan osmeh na licu svoje male... :P

Lepo receno,raznezices nas :)
Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
  • 2 nedelje kasnije...

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu

• Kreiraj novo...