Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

koliko se secam , bio je jedan trafo , sa VN namotajem, namotajem za ton lampu i namotajem za projektorsku lampu - smesten u gornjem delu skalamerije

 

edit: naravno i namotaj za grejanje je bio tu

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

od Mikrodis-a, 39 evra komad plus pdv. Naravno morate imati firmu jer Mikrodis nema maloprodaju. hladnjak je 400mm dubine 150mm visine i 40mm rebra sa delom za tranzistore. mnogo lepse izgleda u stvarnosti od gledanja u katalogu. Za kutiju imam dve varijante, aluminijum na glodalici pa plastificiran ili crni lim plastificiran. mislim da ce biti Al ali to dok dodje vreme

 

Ajoj, daleko jeftinije nego kod Farnella...

 

Farnell daleko jeftiniji od jednog lika sa KP...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

SK47/150mm crno eloksiran je u mikrodisu 18 evra. Prema tome ovo sa KP je duplo skuplje nego kod Mikrodisa

 

Ranije sam kupovao razne hladnjake sa raznih oglasa i nikad nisam zavrsio uredjaj sa njima jer su nestandardni, nemam ih dovoljno, osteceni, neeloksirani, izbuseni... Sada uzmem novo crno eloksirano i samo napravim limove za zadnju, gornju i donju i gotov uredjaj. A izadje cak i jefinijije nego razne kombinacije sa oglasa

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

SK47/150mm crno eloksiran je u mikrodisu 18 evra. Prema tome ovo sa KP je duplo skuplje nego kod Mikrodisa

 

Ranije sam kupovao razne hladnjake sa raznih oglasa i nikad nisam zavrsio uredjaj sa njima jer su nestandardni, nemam ih dovoljno, osteceni, neeloksirani, izbuseni... Sada uzmem novo crno eloksirano i samo napravim limove za zadnju, gornju i donju i gotov uredjaj. A izadje cak i jefinijije nego razne kombinacije sa oglasa

Moji su bez kombinacija dobijeni na poklon pa imam vremena da cekam jos ta jedan

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

plus pdv 20 posto, znaci 21.6 i racunanje evra po prodajnom kursu a to je oko 121. Ja sam sebi uzeo SK580/200 4 komada i izasli su me oko 19400 dinara sa postarinom od Bg do So. Cena im je 34 evra za komada plus pdv. Evo jos nekih cena kao orijentir, sve su bez pdv-a za crno eloksiran

SK520/150 - 31 eur

SK47/150 - 18 eur

SK91/150 - 23 eur

SK479/150 - 39 eur

SK93/150 - 37 eur

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

sem Fischer hladnjak skoro svi ostali dobavljaci su povoljniji nego kod ostalih firmi sa kojima sam radio a i isporuke su jako brze. milovan zna da smo samo na jednom artiklu preko Mikrodisa iy RS-a ustedeli tacno 33 posto u odnosu na drugu firmu i Srbije. Napominjem da je problem kupiti ako niste firma ali vredi proveriti cene i kod njih. Jedina mana kod Mikrodisa koju sam za ove sve godine kod njih uvideo je njihov softver za porucivanje komponenti. O cemu se radi. Ako vam treba 9 komada necega i to kosta odredjenu cifru. Ako bi porucili 10 komada dobili bi to jeftinije i upola po stavki pa bi 10 komada kostalo skoro pola cene 9 komada. Njihov softver ako ste porucili 9 komada nece predloziti da se uzme 10 i time vam bude jeftinije pa na ovo obratite paznju zbog sopstvenog novcanika.

 

Ako Vam stavke stizu u razlicito vreme od razlicitih dobavljaca, morate naznaciti da hocete da vam se salje kad sve dodje jer je njihova praksa da odmah po dolasku salju na adresu pa se desi da u 2-3 dana razmaka dobijam dve posiljke i placam duplu postarinu

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Iskrini ZP15, 5W 4ohm, 16x8cm. Morao sam ih ovako upakovati . inače bih se vraćao autobusom.

Vrede li čemu?

post-1687-0-08320700-1438764972_thumb.jppost-1687-0-66811300-1438764992_thumb.jppost-1687-0-14830600-1438765010_thumb.jp 

 

Burgija kao burgija al je za dž.

Odvojio sam se od ostatka grupe da bih pratio betonsko korito koje dovodi vodu do mini hidro elektrane u blizini manastira Rača.

Nigde nikog, samo šum vode. U svoj toj idili primetim papirić u lišću. Učini mi se da je pakovanje od četkice za zube.

Aj da je kesica od čipsa ili smokija pa da razumem. Priđem da ga pokupim kad ono nije prazno.

Nova Makitina 10ka vidija. Mora da je izgubljena dok je rađeno korito.

post-1687-0-96220500-1438765824_thumb.jppost-1687-0-80913300-1438765843_thumb.jp

 

 

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

te iskre su zlata u tezini vredne

 

samo Dammar (jedan premaz dovoljan , membrana je tanka) od centra do vesanja

 

ako je vesanje u dobrom stanju , ne treba ga dirati

 

onda na open baffle , reso , transmisiju,infinity baffle, jer u bilo kakvoj kutiji standardnijeg tipa ubi im se zila

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Jeste, uzeti su u BBkomercu :oke:

 

 

Drajver bez kutije je poprilično najebao.

Izgleda da se dugo vucarao po radnji pa je membrana pomalo "grbava" od pipkanja i utisnut je dustcap.

Ima 2-3 rupice ~1mm na vešanju kao od moljca. Koliko vidim nema rupčaga.

Ovaj u kutiji još nisam odšrafio.

 

Danas ću ih lagano provozati, ustvari koliko sad.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nije hrčak nego đoka.

Ovog u kutiji crvići su unakazili. i motor mu je plići za 1 cm.

 

Vredi li im raditi darmmar ili da idu kod kuma u radionicu da gruvaju po ceo dan dok se skroz ne raspadnu?

 

attachicon.gifDSCF4538-K150.jpg

 

 

poslusaj ih i ako zvuce isto (sto je velika sansa ) , dammar i ne daj nikome

 

ako su elektricki ok i ne cesu nigde , sve je to ok

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...