Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

Dakle i ti si resio da otplacujes mehanicarev kredit za stan ? :buehehe:

Ovaj je prijateljev (ortakov) a pošto je u protekle 4 godine već sve uspelo da se pokvari, uključujući i menjač, sve je popravljeno. Trenutačno cena za krševe koji ovako izgledaju ide oko 4K a prijatelj neće da ga pokloni nekom neznancu, pa je odlučio da ga ostavi da bude firmino vozilo. Ja se nešto mislim da je možda onda bolje da ga meni "pokloni", ali mnogo zavisi i od uslova otplate. Ortak je ponovio svoju garažu ovim:

Postavljena slika

hint: 20K+

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ja jos nisam dobio Puntoshit ; dan 30 , a po profakturi - Zastava Promet Sombor , ispostava Kula se obavezala da isporuci isti u roku od 25 dana .

postoji par klauzula u ugovoru za kredit sa bankom - ako u roku od 30 dana ne dostavim kopije fiskalnog i garantnog lista , uz uvid originala , moze da se desi da

1. ukinu subvencionisanu kamatu ;

2. traze isplatu kompletne sume odjednom

naravno da ne verujem da ce se to desiti ....... ali i ne verujem nikome , tako da se ne bih izenadio i da se nesto desi

elem - obavljeno je par razgovora sa direktorom Z .P . Sombor - iz tel. razgovora se vidi da je dziberana i prevejanac , sto je rezultovalo uveravanjima od strane banke da se nista lose nece desiti i da cemo cak i napismeno dobitii uverenje da nece biti reperkusija .

a Punto ...... po recima vajnog direktora ZPS - "valjda ce stici sledece nedelje "

elem - krvi cu da im se napijem , tuzicu ih 300% samo da stigne i da predam papirice u banku i registrujem klokotalo

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

aha - srecna mi prinovakad se prinovimsamo da se prinovim , pa cu i reci da sam se prinovio sirotinjo , i Bogu si teska ,,,,,,,,,,, :buehehe:

Evo pomodrele mi ruke koliko ti držim palčeve da bude kako želiš... :drinks:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

i onda neko kaze - svet nam krivma nema toga sto nama svet moze da uradi a da mi to vec ne radimo gorejavasluk u pacovskom leglu , nista novoej covece - pre 10 dana sam trebao biti operativan i pokretan , a meni svezane ruke - ne mogu da se pomerim iz mesta .......mislim mogu - ima nacina - al' svaki dan se nadam da cu sutra moci normalno da sednem u auto i poradim to .... to ........to .....to .....to ....

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

A Steinu cestitam na izboru Renaulta... ja sam rRenault fan, vozim Thaliu i spremam se polako da kupim Fluenca kad mi zena bude dozvolila. :) 

Zapravo je počelo naivno.. jutros mi se petica bunila jer nema dovoljno goriva da ne svetli lampica (sinoć se upalila na kilometar or so od kuće) potom se bunila kada sam išao da kupim doručak, grejanje je i inače jadno, a jutros izgledalo mi kao da ga i nema, crko zadnji brisač stakla... Ipak je to 25 godina sokoćalo. Jest, nije prešao mnogo za svoje godine, ali polako zrije za penzionisanje. Ako ga natankiram, operem i usisam, može da se iscedi nekih 900€ za njega, a ako će da izdahne, ne bih da mu idem na sahranu... Kuću sam sada već prilično sredio što se tiče kapitalnih investicija, ostalo nešto malo (a toga uvek ima) i rekoh možda sam i ja zavredeo malo komfora... (inače navozim oko 1000km mesečno)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Iskreno razumem muku sa kolima i praznim obecanjima, imate moju podršku da izdržite. Kad bude iza vas nećete se ni setiti. Tačno je da to može da te dovede do ludila, ali ako malo bolje razmisliš postoje mnogo gore stvari oko čega bi stvarno čovek mogao da se sekira, pa u poređenju sa tim, ha kola, to je ništa.Reno! Odrastao sam u Renou Gordini, sto je sportska verzija Renoa 8. Kad kazem odrastao, to je bio ocev ljubimac, njegova prva kola nakon Vespe. Eh, davnih li vremena, kad se cela porodica potrpa u taj mali autic i krene put mora. I to smo pamtili i prepricavali. Ovde, kod mene, cim se rodi beba, zena mora odmah da pređe u Van, kao da je rodila nilskog konja a ne par kila bebu. Valjda da može da stane sve? Sad kad se setim, tako natovareni, sa sve četvoro unutra, otac kada počne da pretiče na putu, uhvati zalet dovoljan da pofigne i 747 u vazduh, a ne tu malu zujalicu. Ha, ništa nam ne fali, živi smo i zdravi i uz to duhovno bogatiji. Pozdrav, i uveren sam da se Punto pronto smeši iza ćoška nedelje.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

čestitaću od srca Rukovodstvu Foruma na osveženju voznog parka kad se isti i desi. U međuvremenu im želim da sačuvaju živce, naročito u korešpodenciji sa prevejanim đilkošima tipa p(rep)rodavaca automobila. Tu školu sam nedavno prošao, dobio diplomu cum laude. Mislim da vicevi u zemunskom auto salonu i nakon par meseci počinju sa "ulazi zflazar u autosalon"

...no šta je tu je. Kad stigne, stigao je. Kad je stigao, ja sam bio tako srećan da sam momentalno zaboravio muke i oprostio svinjarije. Ne treba mi nečija kletva dok sam za volanom, zaista.

@stein, ne bih da kvarim rabotu, ali argument da se na autu sve pokvarilo što se da pokvariti pa je sad to popravljeno meni ne bi bio nikakva vrlina, pošto mjkmubožju,

-zašto se pokvario uopšte ako mu je u opisu radnog mesta da radi a ne da se kvari

-ako se pokvario sa fabričkim delom u fabričkoj postavci zašto to ne bi ponovio sa rezervnim delom u majstorskoj postavci

-uz dužno poštovanje, ovo više nije generacija renOpet, da se može popravljati sa turpijom za nokte i pincetom za obrve, mislim da je tu cena materijala i ruku nešto veća u odnosu na dosadašnjeg ljubimca

-ako se desi nešto loše sa autom, možeš ostati i bez auta (a), bez prijatelja (ortaka) koji eto ne bi da u(ne)sreći anonimusa nego najmilijeg, a bogami i bez novaca

-itditd

EDIT: a pošto u krajevima gde rastu polovnjaci po povoljnijim omerom krš/cena imaš biznispartnere (ako se već držiš klauzule da kupuješ preko poznanika polovni auto), malo proguglaj autoplacove i IMHO mislim da ćeš naći bolju mladu sa bogatijim mirazom.

-što se tiče 20k+ za bmw karavan, ako je polovan i ako je serija 3, nek komša priča priču u palićkom zabavištu maloj deci. No, ovo je zemlja izopičena sva su čuda mogućaaaaaaa dok link http://www.dhd24.com/extra/auto-foto/auto-markt/gebrauchtwagen/bmw/bmw-3er.html (klikneš na 320 touring- izabran sasvim slučajno) govori suprotno!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...