Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

Pa neće valjda pijan kasnije u SNP??? :D

 

 

 

Sad ja kao znam gdje je i što je Sinagoga, Zadruga i SNP. :hihihihi:

Neupućenima: Najavio je koncert Kemala Gekića u Sinagogi i kasnije laprdavu Azizu u SNP. ;)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ccccc vid' ih š'o su se rasprdeli :P 'vake nek'lture nema ni ispred zadružnog doma :)

 

Postavljena slika

 

Alix 1D ploča oplemenjena Linux-om by Gaggia, skutijana u konfekciju. Jedino što nemam onu klacibocnu što se turi na matičnu da možeš da je upališ da radi  :) za sada se samo gledamo :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

e jebat ga

 

nisam mogao da odolim da ne dam 20e, a bio odlučio dek nikad više

 

nekad balavio na 5100 a sad mi naleće 3100

 

sređen, opran,okupan, podmazan, promjenjene gumice, fale dvije sijalice brojač i svijetlo kasete, još to da nađem 8v teško da ću nać al ću uguram od 12v

 

sve radi kako treba

 

post-38-0-25003200-1398554505_thumb.jpgpost-38-0-10047900-1398554525_thumb.jpgpost-38-0-72526800-1398554536_thumb.jpgpost-38-0-55870800-1398554557_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ccccc vid' ih š'o su se rasprdeli :P 'vake nek'lture nema ni ispred zadružnog doma :)

 

Postavljena slika

 

Alix 1D ploča oplemenjena Linux-om by Gaggia, skutijana u konfekciju. Jedino što nemam onu klacibocnu što se turi na matičnu da možeš da je upališ da radi  :) za sada se samo gledamo :)

To je ovo: http://www.applianceshop.eu/index.php/boards-parts/alix-board/pc-engines-alix-1d.html ?

Koji Linux?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...