Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

Ja napravio C++ script za neke moje probe.arduino ga prihvata bez problema...A ovi tamo na sajtu code-arduino tako nesto totalno su zatvoreni i arogantni zescekao da su uradili neki rocket science u pmja postavio par pitanja ma niko nece nista da odgovori...sve nesto bezveze. Morao sam da prelistavam primere i dokumentaciju direktno kod arduina.pokusacu da napravim interaktivni wireless interfacevideo sam da imaju neke dodatke za xbee i xbee module...samo sto su 5x skupli od arduina...a negde sam nasao i bluetooth za arduino taj dislplej me nervira u PM...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kako se to beše kaže,.... „skinuo mrak sa očiju“Čini mi se malo kasno, ali šta je tu je..... :buehehe:

Kad su gram... u pitanju moje iskustvo sa njima datira od pre 2 - 3 godine ,, he, he znaci mladi gramofondzija. Krenuo sam sa upgrade - ovanim Sansuijem 222 mk2 pa Technics 1210, Rega Planar 3 i sad na kraju td 320 i uvek je bilo za korak napreed . Thorens je verovatno i najbolji gramofon od ovih koje sam naveo jer su uvek vrseni detaljni testovi pre kupovine. Nikad nije kasno za dobrog Thorensa, jbga malo mi se navukla paucina do sad ali bitno je da sam skinuo mrak :wink2:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...