Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

Jok - bata baneta i daudia cu da vodim, a zvucnik ne kupujem ako ne zna osnovne stvari.... ;)

Ја саветодавно критиковао ББ, а ти ме стави у исти кош са њим.Ко да ја незнам ди је Коларац :nonono:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Neces verovati ZIle, al' bas takav kabl sam dobio uz kutijice - mozda otud ta sinergija... :buehehe:

Ne da ja da neću verovati nego što misliš da sam postavio ovaj oglas... Mirisalo mi je na nešto tak'o...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nije moguće da su bolji od toliko hvaljenih LAN kablova.... :whistle2::msn-rofl:

To ne znam, moram prvo da procitam recenzije... :rolleyes:

Ne da ja da neću verovati nego što misliš da sam postavio ovaj oglas... Mirisalo mi je na nešto tak'o...

Ma jok, ti si NAUKcnik... ;)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Dobro, onda ga vodimo zajedno, dok nije opet zaglavio u pelene ! :buehehe:

E taman zamisljam scenu, ruku pod ruku, vode me Daudio i Sipi na Kolarac...sa sve sladoledom. :oke: Bogami jos metar dana ima fore, a onda "kakofonija" :wink2:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Dobro,... onda čitaj,.... hoću reći, knjigu u šake. :buehehe:

Moracu... Nema druge... Osecam se znacajno uskracen nedovoljnim izucavanjem te literature... :shinymj5:

... Bogami jos metar dana ima fore, a onda "kakofonija" :wink2:

Blago tebi, sto se sa vece vremenske distance prisecam te faze, sve mi vise nedostaje.... :sleep2::oke:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Aaaa pa ne znam, nisi se hvalio novitetima. Sad je konacno zavrsena tropska sezona, pa se vidimo... :D

Ma pričao sam Ti. To su cable-ovi kupljeni od Tvog komšije iz Zemuna... ;) Znaš da sam ga hvalio kao cool lika... Zaboravljaš brže od mene... To je bilo još u hladna vremena, možda čak i pre zime...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...

Novi C sistem ( vikendaški. Dosadilo mi da secam CREEKa svaki put kad idem na vikend.)DENON receiver, deck, CD, Streamer. ( kad mu gurnem jabuku postaje streamer :wink2: ) :phil_04::wave: :guitarplayer:Neverovatan zvuk za mini liniju ( i uložene pare). Kao da je DENON ugradjivao full size kvalitet u midi komponente. Najviše mi se svidja što je AirPort uboden u slobodan AC out i sve je jedna kompaktna celina.Zvučnici su HECO Libero(2.1)post-39-0-88666600-1350857927_thumb.jpg post-39-0-22266200-1350858043_thumb.jpg post-39-0-41628800-1350858088_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...

Jak ti drug - stavio RCA plug na kontra stranu limcica! :rofl:

Što si rek'o, niko ne bi primetio... Protiv uroka... ;)Jeste da je counterintuitive... Kad ga gledaš odvojeno, šta će mu krović...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...