Jump to content

Sonido MLTL & OB


Woland

Preporučeni Komentari

ko bre?! jel ja?! ehhh, kad bi ti znao koliko mi je takvih proslo kroz ruke... zmureci sam ih rastavljao i vracao u radno stanje... citavu tu VOX zavesa seriju .. :msn-rofl: a pazi - nisam ni treptao! :)

 

I ona Brian May signatura? :)

 

Postavljena slika

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 3 months later...

Bio mi je danas Grozni. Zbog Guyrgyuevaka. Lepo smo se družili. Svako je pričao svoju priču ali smo se ponekada i čuli :) Rekao je da mu se kod Gyurgyuevaka ne sviđa ime :) Ostalo mu se sviđa. Uz poneku zamerku. Sve u svemu, nama je bilo fino.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Opak sistem brate Wolande. Jedva cekam da ga cujem sa pravim pretpojacalom. Guyrgyuevke super, al zaista. Veoma dinamicne, rezolutne, sa "pravim instrumentima", a sa Stabijem JOOOJ.  A za price... prvi put smo ozbiljno seli tolko tema...,  bice jos dana za mejdana, pa jednu po jednu. Pozdrav, uzivao sam zaista,

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 4 months later...
  • 2 years later...

U prvom postu ove teme, vidim ima fotografije koje se ne vide :)

Da li je to uklonjeno iz nekog razloga, pa da ne pitam vise, ili je cudo od interneta, hosting service-a..., ucinilo svoje pa ih nema.

 

Pitanje konkretno je da li se mogu opet dobiti, dimenzije MLTL kutije, dobrodosao bi i pocetak izrade zbog ideje oko spajanja, ako nije problem naravno.

 

U razmisljanju sam da pravim, nije jos doneta odluka, nekako na slepo, i na osnovu tekstova sto pisete to zvuci onako kako bi se i meni svidelo. al da vidim prvo ima li svih informacija dostupnih za izradu.

 

Hvala unapred

 

Vinko

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pogledao linkove, vidim nacrt, jedino ne videh dimenzije.

Mislio sam da ovde u prvom postu ima detaljnije, al sad razumem da je ista slika kao na blog-u.

Nisam jos u fazi pravim odmah, mada mi se veoma svidja koncept, primetio da nema dimenzija pa reko da pitam mogu li se dobiti pre nego se zaletim skroz.

 

A za poslusavanje sistema, iskren da budem, nov sam ovde i malko mi neprijatno da vec pitam za tako sto...bice prilike za obostrana druzenja, nadam se

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 3 months later...

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...