Jump to content

Gramofonska tema


grau.

Preporučeni Komentari

Pa treba razjasniti, to i kazem.

Ali posle 35 god, izgubila je plastika precnik, vrti sporije, sporije kretanje navodi na sumnju da nesto zapinje, pa se preporucuje "podmazivanje"...

Nema tu realno mesta za opcije, aluminijum je dobro i potrebno resenje, bronza jos bolje, ali i skuplje, i teze se namesta kvacilo...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

2 minutes ago, Doktor said:

Mne. Svaki od tih Tominih gramofona se po potrebi teleportuje u Bgd ( ako i nisu već ? ) momentalno. :)

Nisam znao. Kupovao sam od njega u par navrata Wima blok kondenzatore većih vrednosti (dok ih nije rasprodao) i ništa više.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Next. :)

Da elaboriram, uz glavni razlog koji je naveo  naveo @crni.

MS-311/MA-77 - cena prenaduvana. Trenutno na "jebajevini" ima "jači Mikro model baze, MS-411 sa MKII verzijom MA-77 ručice.

Kako je Žole u inostranstvu, a i ovo je, ali je za čitavih 165 eura niže. Sramotna Žoletova cena. :(

IMO - pre bih uzeo Linn-a u svakom slučaju ( zna se zašto ).

Thorens TD 166 ne bih uopšte razmatrao, jer je ubedljivo najslabiji model po kvalitetu od svih ostalih sa prefiksom TD 16....

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Just now, aaa zmaju! said:

Ok, prihvatam, stariji ste, imate iskustva! 

Nema to nikakve veze sa iskustvom. 

https://www.ebay.com/itm/164048271107

Ovo bih poslao Žoletu u BL, gdegod, pa neka onaj njegov komad čuva kod kuće. :laugh1tooht:

Ti bre prodavci/nakupci misle da su kupci vesla sisali. 

 

žole nakupac.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

2 hours ago, Doktor said:

Sada pogledah. Ako toliko baš voliš engleske firme ( :sarcastic: ), onda ti se ovo i uklapa u navedenu cenu sa zvučnicom.

Dodatno, a veoma važno - prodavac je poznat, reklamacija za nedajbože je izvodljiva, za robu se zna da dolazi (uglavnom) sa maglovitog ostrva.

Dodatno ga zamoliš da umesto korekcije cene od tih 490 eura metne neku entry lvl MM zvučnicu ( npr. AT ), to ti podesi i što voli da kaže moj drugar @Eci - vozi ! :D

Msm da bi Toma i došao do tebe da ti to sve lepo podesi, instalira. Eto ti p&p. 

evo sve sam te poslušao :)

čuo sam se sa tomom...stavlja at-95e i sve za 450e...isto mi kaže, ćuti, vozi i uživaj, a kad ti dosadi stavićemo bolju zvučnicu

najverovatnije sutra šalje, još da vidim kad ja mogu da dočekam bus

inače, na keca je stavio linn-a ispred thorensa :) 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...