Jump to content

BB-BJ2


bata bane

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 356
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Hmmmmm....Zanimljivo pitanje. :buehehe: Ma mi to samo kaed je ispit u pitanju, inace vise volimo vince naravno iz svojih podruma...Nego ZZZ konacno nabavih sve za onaj preampic sa CV4022 / 6C4..... Ima da bude ko pucka. Uskoro krecu radovi. Imam neki ispit za desetak dana. E kad to prodje onda ce mi biti lakse. Ijao sad se setih opet moram da pobelim. :party:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

paz da ne zavrsis sa tabletom Johambina u kafi :buehehe:

Ma to je prevazidjeno, a jos moz i da mu pomogne...ima bb boljih stvari....:buehehe:Elem da se vratimo na temu, prvo jako sam zadovoljan kako izgleda plastifikacija. Na fotkama ne daje utisak kao uzivo, jel neko ima iskustva sa plemenitim drvetom i gdi bi mogao da potrzim komad a da ne kosta bubreg ili minimum 2 kvadrata...Drugo pitanjce, svojevremeno je neko praviio gumb sa oreiolom koji svetli, koliko secam Pile je radio tako nesto....da nema neka slicica u vasim albumima..:drinks:P.S. ja jos cuvam sve moje lego kocke, :wink2:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma to je prevazidjeno, a jos moz i da mu pomogne...ima bb boljih stvari.... :buehehe:

Elem da se vratimo na temu, prvo jako sam zadovoljan kako izgleda plastifikacija. Na fotkama ne daje utisak kao uzivo, jel neko ima iskustva sa plemenitim drvetom i gdi bi mogao da potrzim komad a da ne kosta bubreg ili minimum 2 kvadrata...

Drugo pitanjce, svojevremeno je neko praviio gumb sa oreiolom koji svetli, koliko secam Pile je radio tako nesto....da nema neka slicica u vasim albumima..

:drinks:

P.S. ja jos cuvam sve moje lego kocke, :wink2:

Pravio ja za pokojnog Pileta, danas mu bio godišnji pomen.

post-11-0-83749100-1331987585_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

jel neko ima iskustva sa plemenitim drvetom i gdi bi mogao da potrzim komad a da ne kosta bubreg ili minimum 2 kvadrata...

Kakvo drvo ti treba i koliki komad tačno? Ako je veći onda frischeis.rs, ako je manji onda možda i ja mogu da pomognem, navedi dimenzije i poželjnu vrstu.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Bane, nemo' se ljutiš, za'ebalo vek!Okrenuo si pogrešnu stranu zadnje ploče, da gleda napolje. :wink2:

Ma samo sam metnuo za slikanje, nisam ni srafove zatezao da ne bih ostetio plastifikaciju :wink2:

Kakvo drvo ti treba i koliki komad tačno? Ako je veći onda frischeis.rs, ako je manji onda možda i ja mogu da pomognem, navedi dimenzije i poželjnu vrstu.

LL, nisam poznavalc drveta, koliko se secam tu si verziran mnogo vise nego ja. Razmiljao sam da prednju plocu stavim od drveta dimenzije bi bile oko 45x25cm, a debljina bar 3cm. Bio bi lepo da bude neka lepa sara,ali ako imas neku ideju, slusam :oke:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...