Jump to content

BB-BJ2


bata bane

Preporučeni Komentari

Ja sam moju izmamljiv'o sa kauča hranom onomad. Probaj, gre'ota je da 'ladnjaci ostanu neusvirani :)

Probo, ne vredi...

hehehe e pa da vidis posle porodjaja kad udare hormoni ( majcinski instinkt) - ja sam bio najebao kao zuti (jedno dobre 3 godine :buehehe: ) - ima da lete lamparije kroz prozor i da uleti :connie_38: slava Bogu :shakehands:

Iskusan sam ja, doduse bio je SS pa nije bilo sta da se polupa, taman mi BJ2 dosao na vreme. Ne moze da ga polomi, tezak, tezak ne moze da ga baci, a jos ladnjaci ostri moz se poreze...idealno :buehehe:

Elem, da se vratimo na temu malo. Ostala je jos da se montira prednja ploča. U prvom momentu sam mislio da koristim hol srafove za drvo i da prednju ploču samo pričrstim za noseće L profile.

Medjutim, znajući sebe, a i jos neke stvari mozda bi bilo bolje da prednja ploča moze po potrbei da se skine bez većeg maltretmana.

Prema savetu, mnogo postovanog gospodina L, preporuka je da uzmem "matice" koje sa svoje spoljnje strane imaju brezon za drvo pa se u odgovarjuću rupu zavrnu, a sa unutrasnje strane je zeljeni M4 navoj za klasican sraf. :oke:

Sto se tice obrade sam daske, trenutno je daska samo grubo stolarski obardjena. Nisam nesto razmiljao da je sredjujem jer jos nisam doneo konacnu odluku hocu li dodavati analone ampermetar ili nesto drugo sa prednje strane. No, kako vreme protice sve mi se vise cini da ce daska ostati "klot", bez ista sto bi rekli. :whistle2:

Eventualna plocica ili lasersko urezivanje znaka za BJ2 u centralnom delu prednje ploče.

Sinoc sam dobio i ponudu na PP od jednog uvazenog clana foruma. Drug clan ima iskustvo u radu sa plemenitim drvetom i ponudio se da mi sredi prednju plocu. :respect:

Po svemu sudeci, a obzirom i na situaciju u kuci mislim da cu se opredeliti za opciju da mi plocu uradi neko, ko zna to mnogo bolje nego ja. :wink2:

post-62-0-42153600-1337931354_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 356
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Sinoc sam dobio i ponudu na PP od jednog uvazenog clana foruma. Drug clan ima iskustvo u radu sa plemenitim drvetom i ponudio se da mi sredi prednju plocu. :respect:

Pažljivo gledaj šta radi i čime maže, vataj beleške, trebaće... :whistle2:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Danaske sam prvi put uspeo da posedim na miru uz BJ2... :oke:Nisam mu nasao manu, Cabasice su svirale.... :respect:Ubio sam tri sata neprekidnog slusanja i saltanja numera...bas sam uzivao. :wink2::drinks:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...