Jump to content

BB-BJ2


bata bane

Preporučeni Komentari

Moram da proverim zbog dimenzija, ali mislim da mogu da uletim sa mahagonijem - to ti je sa crnom eloksažom lepa kombinacija (barem meni), a sad lepog drveta ima ihahaj, jedino da ne kupuješ baš celu dasku za jedno parče.Proverim pa javim šta imam.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 356
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Ma to je prevazidjeno, a jos moz i da mu pomogne...ima bb boljih stvari....:buehehe:Elem da se vratimo na temu, prvo jako sam zadovoljan kako izgleda plastifikacija. Na fotkama ne daje utisak kao uzivo, jel neko ima iskustva sa plemenitim drvetom i gdi bi mogao da potrzim komad a da ne kosta bubreg ili minimum 2 kvadrata...Drugo pitanjce, svojevremeno je neko praviio gumb sa oreiolom koji svetli, koliko secam Pile je radio tako nesto....da nema neka slicica u vasim albumima..

www.ebay.co.uk/itm/Metal-push-button-LED-vandal-proof-switch-Latching-/180840109423?pt=UK_BOI_Electrical_Components_Supplies_ET&var=&hash=item6fc6fa016aJa za Aleph-a,kupio ovako,...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

... gdi bi mogao da potrzim komad a da ne kosta bubreg ili minimum 2 kvadrata...

BataBU dvoristu stovarista 'Paning' na Vilinim vodama (Dunavska 61) se nalazi i firma koja se bavi iskljucivo prodajom manjih (malih) komada / dasaka kvalitetnog drveta za duborez ili druge slicne namene. Da se lakse orijentises: cca. 100m dalje od skretanja za 'Tempo' iz pravca grada ili toliko pre - iz pravca Pancevackog mosta.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

skrati to malohttp://www.ebay.co.uk/itm/180840109423sad pitanje se vrti dal je dugme kao taster/prekidač ili je za poti jačine, kad bi to kauboj znao

Pisem preko mob pa je malo komplikovano...zato i url je dugacak...Latching je u pitanju,pritisnes-ON, sledeci put pritisnes-OFF.ima da se kupi i momentary...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

BataBU dvoristu stovarista 'Paning' na Vilinim vodama (Dunavska 61) se nalazi i firma koja se bavi iskljucivo prodajom manjih (malih) komada / dasaka kvalitetnog drveta za duborez ili druge slicne namene. Da se lakse orijentises: cca. 100m dalje od skretanja za 'Tempo' iz pravca grada ili toliko pre - iz pravca Pancevackog mosta.

Hvala za info, probacu da natrcim da bacim pogled. Ovako nemam predstavu kako izgleda koja shara ili boja.

Latching je u pitanju,pritisnes-ON, sledeci put pritisnes-OFF.ima da se kupi i momentary...

S, Video sam i ranije te prekidace, mada je svejedno jel taster ili prekidac, bitno je , sto kaze moj klinac, da SVEKLI..:buehehe:Elem, lakse bi mi bilo da ga kupim nego da se pravi,ali amp ce raditi na oko 4A mirne struje, a koliko vidim on je predvidjen za 3A. ne znam jel bi pasovao, za toliku struju. :drinks:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

U pitanju je mrežni prekidač, zar ne? ...3A pri 250V, zar ne? To je cca max 750VA. Koliki je napon gde pojačalo vuče tih 4A? Iz iskustva pretpostavljam da nije mnogo više no nekih dvadesetak volti po grani napajanja?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

+1, taman da ti donesem neke lanpe:=)inace skromno cenim da nema sanse da to svira bolje od onog ge sokocala sa goticko romanickom ornamentikom....

Ma i ja kazem , nego da mi se ne zagube delovi kad vec imam.... :wink2:Salim se, da budem iskren ja nemam dileme da to svira....bruka, ali sama pomisao da moram da se resim mog Ge ampa stipa za dusu, ipas sam ulozio dusu i telo u razvoj tog ampa...i naravo teskog inata, jer samo ludak moze da se inati da napravi tako nesto, a da nema pojma o elektronici kao ja.A uz to Ge amp ima i ceve koje svetle i goticku ornamentiku.... :guitarplayer:

Moram da proverim zbog dimenzija, ali mislim da mogu da uletim sa mahagonijem - to ti je sa crnom eloksažom lepa kombinacija (barem meni), a sad lepog drveta ima ihahaj, jedino da ne kupuješ baš celu dasku za jedno parče.Proverim pa javim šta imam.

Ako budes imao, a da si voljan da ga ustupupis za materijanu nadoknadu, bice mi drago. :wink2:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pogledah sad, i nažalost imam samo širinu od 20 cm i debljine 2,5 cm (što nije 3cm ali mislim da je dovoljno debelo za prednju ploču). 25x45cm ti je dimenzija prednje ploče beše?Daj mi još koji dan da prerondam šupu možda nešto i nadjem.A materijalna nadoknada ne dolazi u obzir.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

A materijalna nadoknada ne dolazi u obzir.

Razmotricemo na sastanku odeljenske zajednice.... :wink2:Nego sam nesto razmisljao i pade mi napamet da uradim varijantu sa sigurnosnim prekidacem kao kod aviona. Pa da se prekidac nalazi izmednju dva celicna stitnika, a jos i svetli....ili mozda dva komada na prednjoj ploci posto su dual mono pa da se svaki monoblok pali posebno... :whistle2::drinks:

post-62-0-24804000-1332098120_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pogledah sad, i nažalost imam samo širinu od 20 cm i debljine 2,5 cm (što nije 3cm ali mislim da je dovoljno debelo za prednju ploču). 25x45cm ti je dimenzija prednje ploče beše?Daj mi još koji dan da prerondam šupu možda nešto i nadjem.A materijalna nadoknada ne dolazi u obzir.

Ako Banetu ne pase ova dascica, ja sam zainteresovan. Meni bi mislim odgovarala, samo ako ima duzinu od 45cm...Nadam se da nije problem sto ovde ovo pisem.I ako je Luka voljan jos uvek da je otudji.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

...Razmiljao sam da prednju plocu stavim od drveta dimenzije bi bile oko 45x25cm, a debljina bar 3cm. Bio bi lepo da bude neka lepa sara,ali ako imas neku ideju, slusam :oke:

BB, da prednja pločka visine 25cm ne bude malo?Ako su ti ladnjaki isti ko moji, oni su 25cm visine, pa plus gornja ploča 3-5mm... ...valjala bi ti prednja ploča malko višlja da se to lepo sakrije, npr 26cm.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

BB, da prednja pločka visine 25cm ne bude malo?Ako su ti ladnjaki isti ko moji, oni su 25cm visine, pa plus gornja ploča 3-5mm... ...valjala bi ti prednja ploča malko višlja da se to lepo sakrije, npr 26cm.

Pa hladnjaci su 24, plus 2x5mm ploce...taman 25, mozda koji mm vise, ali ako ima 25 bice i 25 i po.... :wink2:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Evo pretumbao sam šupu i nažalost ništa nisam našao da je sličnih dimenzija :(Bata Bane, ako ti nešto znači, nudim se da ti obradim prednju ploču od nekog drugog drveta@Beli Ninja Izvini, ali komad koji sam nudio Bata Banetu je bila ponuda za njega, koji ću osim u njegovom slučaju iskoristiti za sebe. Nadam se da se ne ljutiš.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Evo pretumbao sam šupu i nažalost ništa nisam našao da je sličnih dimenzija :(Bata Bane, ako ti nešto znači, nudim se da ti obradim prednju ploču od nekog drugog drveta

LL, e kao da si nasao, toliko ti hvala... :oke:NI sam jos nisam nacisto, sve trazim nesto pa da kazem E TO JE TO, ali nikako! :wink2:Ako budem zapeo, kukacu :wild::drinks:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Evo pretumbao sam šupu i nažalost ništa nisam našao da je sličnih dimenzija :(Bata Bane, ako ti nešto znači, nudim se da ti obradim prednju ploču od nekog drugog drveta@Beli NinjaIzvini, ali komad koji sam nudio Bata Banetu je bila ponuda za njega, koji ću osim u njegovom slučaju iskoristiti za sebe. Nadam se da se ne ljutiš.

Opusteno Luka, nije mi srce kraj du...ta da se ljutim zbog jedne daske :wink2:Ja sam se samo ponudio samo zato sto i ja trazim nesto tako pa reko kad se vec nudi da stanem u red.Ako neko ima viska neko parce lepe dascice 150-200*450*25-30mm neka se javi.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...