Jump to content

Hi-end Hi-eff system


chakija

Preporučeni Komentari

Rekao sam Davidu, pred kraj druženja, da sam econowave poslušao pa onda odlučio da ga napravim. Poslušao sam danas i te Sonido zvučnike. Kada ne bih imao nikakve zvučnike kući i razmišljao se šta da pravim, zaista bi mi predstavljalo zadatak za šta da se odlučim od ta dva.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 485
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Malo je falilo da i ja odem sa anubisom do bata baneta. Nadam se da ću imati više vremena sledeći vikend, pa da se uverim u moć germanijuma.. :hot:

E pa da sam znao da ste tako blizu, ne bi se tako izvukli... :acute:Ali pozuri, nekako moc germanijuma sve vise bledi pred cevama..... :buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Rekao sam Davidu, pred kraj druženja, da sam econowave poslušao pa onda odlučio da ga napravim. Poslušao sam danas i te Sonido zvučnike. Kada ne bih imao nikakve zvučnike kući i razmišljao se šta da pravim, zaista bi mi predstavljalo zadatak za šta da se odlučim od ta dva.

ETO ETO ETO ! :)I meni je ekstra zvuk kod hifisha, ali ja ocu da iscedim dobro iz oba projekta :vampire:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Rekao sam Davidu, pred kraj druženja, da sam econowave poslušao pa onda odlučio da ga napravim. Poslušao sam danas i te Sonido zvučnike. Kada ne bih imao nikakve zvučnike kući i razmišljao se šta da pravim, zaista bi mi predstavljalo zadatak za šta da se odlučim od ta dva.

to je lakonapravis oba para :oke:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ETO ETO ETO ! :)

I meni je ekstra zvuk kod hifisha, ali ja ocu da iscedim dobro iz oba projekta :vampire:

Ali ovo što praviš nije econowave već CD horna. Ne znam kako će se to čuti ali se prvi samopozivam na slušanje kada završiš ako je to moguće :rolleyes: Nadam se da će se čuti maksimalno dobro i da će ti ispuniti sva očekivanja :oke:

Trolovi trolovski !

Da nisu tako lepe slike sad bi vas sve otero na pivo !

.............................................

Na kraju, još jednom se zahvaljujem hifisu na gostoprimstvu i želim mu da još dugo uživa u zvuku u kome se pronašao!

Mislim da malo duže davljenje sa pričom odgovara temi jer su ovo takođe jedni vrhunski hi-eff hi-end zvučnici.

:tongue10:

to je lako

napravis oba para

:oke:

Može oba para ako ima para :mellow:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

E zaboravih, slike s fenomenalne, nekako sam sa uzdahom pogledao kutije i pitao zenu jel bi me pustila da stavim ovo u kucu.... :icon9:....odgovor je ubrzo usledio...."mogu jedino da te sahranim sa njima".... :msn-rofl:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Sa`ranio sam dve mastike, usarenio, uzjapurio, kosa mi opadala, pa se vracala na svoje mesto, bridele su grudi u junaka koji se kerebecio na svakojake slike koje mu je masta bas danas nasla da poklanja.. zgranuo sam se sonidima, nista manje odusevio gostoprimstvom i prijatnoscu kojim nas je David/Hifish pocastio.Briljantna ideja mi je sinula vezana za basseve! Kao mali bass tweak prostrti macku pod zvucnik, tacno ispod otvora kutije (naravno da se rupa ne vidi, ali je povelika, taman za iskoristiti povecu macu, mada bi mozda mogla da se iskoristi i omanja mingulica). G Zvu je upoznat sa pomenutom zamisli :whistle2:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

... zgranuo sam se sonidima...Briljantna ideja mi je sinula vezana za basseve! Kao mali bass tweak prostrti macku pod zvucnik, tacno ispod otvora kutije ... :whistle2:

Hvala gaggi!A zato (zbog briljantne ideje vezane za bass) si se ti smejao u pojedinim momentima! :lol:Pozdrav!
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Hvala gaggi!A zato (zbog briljantne ideje vezane za bass) si se ti smejao u pojedinim momentima! :lol:Pozdrav!

uffff, ma nije samo zato...ja kad se malko opustim, svasta nesto pocne da mi pada na pamet..jedna od prednosti visetruke licnosti :whistle2:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Morao sam malo da ih čujem kako vrište. Nakačio samo 10uF kond.Uh koliko potencijala ima u zvučniku, strava! DE250 baš svira fino, uglađeno, bez nekih čujnih mana za sada. Ekstenzija dosta dobra, mada alparci imaju više "sparka". Jedva čekam da nabavim woofere.Jel ima neko da ide ovih dana do Budimpešte? :)

post-14-0-69947500-1320702317_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Mislim (veoma skromno i bez intencije da tvrdim kategorično) da nema prevelikog zvučnika za bilo koju prostoriju. Ostaje samo ona mala primedba da postoji granica do koje mere ima smisla povećavati površinu isijavanja u ograničenoj zapremini prostora koji treba ispuniti. Kada se taj limit koji prostorija predstavlja dostigne, sve preko toga, a što je zvučnik u stanju da pruži, bačen je novac... (sad, kako ko voli, kvalitativno ili kvantitativno...) ... jednostavno ne ide. Ali, uvek se vraćamo na činjenicu da je bespredmetno raspravljati o ukusima.

edit izvršen zarad mira u kući. stein

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...