Jump to content

GB izlaznih mosfeta za Novi amp sa 2SK2013/2SJ313


dlalkovic

Preporučeni Komentari

Sto se Gagija tice, nema on veze sa tim. A sto se mene tice, izvolite pitajte, banujte, pucajte, bicujte ili sta god vam po zelji. Nema tu neke velike nauke. Ovo sto se desilo, moglo je svakom da se desi. Dakle niko nije hteo da se sve ovo desi, niti je mogao bilo sta da promeni tu pa da je i Bog licno.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

dakleM, potpuno je izvesno da zagubljeni paket nece stici....pokusaj da se naruci nova kolicina raspara je u toku..Beli Ninja i ja ucestvujemo, jer smo nevoljno i nehotice odgovorni za to sto se desilo.. cekam odgovor od Zhou-a..nadajmo se da ce biti pozitivan.

Molim moderatore da temu ne zakljucavaju

polako deca..kada sam rekao, napisao ono boldovano "dakleM, potpuno je izvesno da zagubljeni paket nece stici", zapravo sam mislio da paket nece stici jer je vec stigao . :angel0:

@beli ninja - nemoj kada ovo bude procitao da polomis misa, tastaturu i monitor i nemoj da progutas mobilni telefon - novac pametno da potrosis :oke:

eci peci pec, gagi mali zec, eci peci pec, gagi malo vas pec pec :crkavanje:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

elem, da ne propustim:I pored svega sto mi je islo na zivce, ispali ste fer, kako to samo smekerima prilici :wild: . Takav utisak sam na kraju stekao - imali strpljenja do besvesti i poverenja, razumevanja. Drago mi je zbog sebe sto se oslobadjam ovog tereta, ali zaista, jos draze zbog svih vas.Da ne zaboravim da se zahvalim onima koji su pomogli u realizaciji: Guja (koji izgleda nece imati tu radost mojega banovanja), Sipi i Zen (podrska u slucaju da Zhou ne ispostuje dogovor, cega je u jednom trenutku bio na ivici) i naravno, samom Zhou-u (ispao posten, pa vratio paket, uz to i dovoljno strpljiv da smireno odgovara na moje jadikovke i potrazivanja - kada je vec paket bio u povratku njemu). Za pretrpljeni stres i muku Beli Ninja (nesebicno pristao da pomogne davsi svoju adresu), kao i kolega Lalkovic (sa cijom adresom nije bilo problema) i za kraj - mojoj tasti Velici - 2 paketa nam je prosverala svojom adresom, vrlo uspesno :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kad malo bolje razmislim treba ga banovati, i mene nema veze. Ali Gagija obavezno :wink2: . Gagi, ebo si jeza a i to ce ti bude glatko........

Cisto za nedaj Boze:

011/ 364 30 59 - sluzba za reklamacije pri carini

011/ 364 31 16 - postanska carina

011/ 364 30 57 - postanska carina

Ne pitajte me odakle mi ovi brojevi. Bili si to sati i sati nervoze i objasnjavanja preko telefona. Kostaju me ovi tranzistori na kraju duplo nego sto jesu (da niko ovo ne shvati pogresno, greska je bila kod mene naravno ne namerno i sam sam se potrudio da je ispravim koliko sam mogao) sve sam zvao sa mobilnog.

Inace, da biste ispratili paket treba vam broj paketa po kojem je vracen iz vase poste u mestu stanovanja.

Taj broj izgleda tako sto na pocetku ima dva slova pa 9 cifara pa na karaju dva slova (oznaku zemlje odakle stize paket u nasem slucaju SG).

NPR: RRXXXXXXXXXSG

Paket se iz postanske carine posle, cini mi se, 7 dana vraca na aerodrom, a iz vase poste odmah po vracanju postara sa radnog zadatka za taj dan.

Sve u svemu bilo je zadovoljstvo raditi sa Gagijem i nadam se da se ovakve stvari nece ponavljati vise nikada.

Mali savet: Pre prijavljivanja adrese za posiljku obavezno proveriti u posti tacan naziv adrese da ne bude kao u mom slucaju da se cela ulica zove Beogradska 1 :unbelieveble:. Sada su ubacili i PUK pa je lakse, teze se dolazi do zabune.

Izvinjavam se svisto se sve ovo oduzilo zbog mene. Dugujem svima po pivo.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Vazno je da se na kraju sve dobro zavrsilo, da ne ulazimo u juranjavu alternativa po ebay-u. Steta je da se ne napravi pojacalce sa ovim finim delicima.

Nikada mi nije bila jasna Toshibina filozofija koja prestane da proizvodi neke jako dobre tranzistore, da li je moguce da je u proizvodnom smislu potraznja tako mala? Ko zna?

Kad malo bolje razmislim treba ga banovati, i mene nema veze. Ali Gagija obavezno :wink2: . Gagi, ebo si jeza a i to ce ti bude glatko........

Cisto za nedaj Boze:

011/ 364 30 59 - sluzba za reklamacije pri carini

011/ 364 31 16 - postanska carina

011/ 364 30 57 - postanska carina

Ne pitajte me odakle mi ovi brojevi. Bili si to sati i sati nervoze i objasnjavanja preko telefona. Kostaju me ovi tranzistori na kraju duplo nego sto jesu (da niko ovo ne shvati pogresno, greska je bila kod mene naravno ne namerno i sam sam se potrudio da je ispravim koliko sam mogao) sve sam zvao sa mobilnog.

Inace, da biste ispratili paket treba vam broj paketa po kojem je vracen iz vase poste u mestu stanovanja.

Taj broj izgleda tako sto na pocetku ima dva slova pa 9 cifara pa na karaju dva slova (oznaku zemlje odakle stize paket u nasem slucaju SG).

NPR: RRXXXXXXXXXSG

Paket se iz postanske carine posle, cini mi se, 7 dana vraca na aerodrom, a iz vase poste odmah po vracanju postara sa radnog zadatka za taj dan.

Sve u svemu bilo je zadovoljstvo raditi sa Gagijem i nadam se da se ovakve stvari nece ponavljati vise nikada.

Mali savet: Pre prijavljivanja adrese za posiljku obavezno proveriti u posti tacan naziv adrese da ne bude kao u mom slucaju da se cela ulica zove Beogradska 1 :unbelieveble:. Sada su ubacili i PUK pa je lakse, teze se dolazi do zabune.

Izvinjavam se svisto se sve ovo oduzilo zbog mene. Dugujem svima po pivo.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...

da budem fer prema Zhou pa da vam prenesem poruku koju mi je upravo poslao:

Hi,

Happy ending!

Currently ALL the Toshiba mosfet and JFET I'm selling has stopped production, so I'm leaving this business once all my stock are sold.

I have a large quantity of stock of the following

Semisouth R085/R100/R550 (matching 2SJ74 can be provided)

Toshiba 2SK3497/2SJ618

Toshiba 2SK1530/2SJ201

Toshiba 2SC5200-O/2SA1943-O ($2.50/pr for 200+ pairs, $2.20/ pr for 500+ pairs)

If your friend want to hold GB for any of these, I will give a good clearance price.

Regards,

Zhou Fang

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...