Jump to content

GB izlaznih mosfeta za Novi amp sa 2SK2013/2SJ313


dlalkovic

Preporučeni Komentari

da - to je 6L6 (nick sa big diya ) dobio od Nelsona na BAF-u4 kom SS i 2 kom 2SJ109 , i onda mu je na komadu papira nacrtao osnovu prepravke Aleph J za SS izlaze , i ta postovana sema je ona koju je 6L6 i postovao u svojoj temiZhou-ovo pribiranje 2SJ74 onda i moze da se tumaci bas tako , da 74-ke pripadaju uz SS izlaze .....

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ako ce te se organizujete , organizujte segarant nije Ggggg jedini kome je Zhou poslao taj e-maildakle - brza brzina , direktan kontakt i narudzba ako odgovaraju uslovipazi - moze F5 da se pravi i sa J309 i J271 (koje je relativno lako kupiti), bez gubitka u performansama , samo treba znati

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ne vracam lopticu nego sticajem okolnosti ja nemam Zhou-ov e-mailmogu samo da ga pitam na PP na big Diya , a znam da je sa odgovorima tamo jos sporiji nego na e-mailneka mi Ggggggg prosledi njegov e-mail pa cu ga pitati direkT za preliminarne cene i eventualnu nabavljivost malih Toshibaza koji si quantity ti licno zainteresovan ?moze i na PP ako ti je neugodno ovde :rofl:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

nije mi neugodno, šo bi bilo.stvar je od interesa KOJE 74ke ima i koji kur cedi suvu drenovinu iz 00.ako ima sk "u svim bojama i veličinama" a odnekude vire sj, u čemu je onda trik.ništa više. količina sj uglavnom zavisi od kinte na raspolaganju za bezec, jer dok se ovde nakupi kinta prođe eon.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Мени треба :2SK1530 - 6 ком2SJ201 - 6 ком

da nije smesno, bilo bi tuzno..@ svima koji su zainteresovani za dalji GBDa napomenem da nemam blagu nameru da nastavljam GB i da sam na obostranu korist - i forumasa i Zhou-a objavio PP koji mi je poslao, a tice se ponude onoga sto mu je od tranzistora na raspolaganju. Ko voli nek` izvoli. Uzecu sebi za pravo da ucetvujem jedino u svojstvu kupca cekaca :oke:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...