Jump to content
revox

Fotografija, foto aparati i dodatna oprema

Preporučeni Komentari

Postace ovde ko spomene Igora :cheers: ...msmr na pivo! :clap: ...a covek ni kriv ni duzan....samo ima puno zapocetih projekata i tesko da se ne spomenu.

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Prethodnu fotku sam stavio ne zbog umetnicke vrednosti vec zbog objekta fotografisanja i pretpostavio sam da ce audiofili da primete sadrzaj

sorry,mislio sam da se radi o prezentaciji oštrine makro fotozato sam bacio ovu

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

sad jos samo da nam se prikljuci Guru AR2 .........bojim se da bi morali otvoriti foto-vorum samo za njega , tj. prezentaciju njegovih gadgeta :cheers:

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Sony DSC-R1, i blic HVL-F32X.U potrazi za nekim stativom cene do 40-ak eura koji moze da relativno stabilno "nosi" gore pomenuto. Moze preporuka...

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Bivshi vlasnik ozbiljnih stakala i entry level Canona (d400) poshto mi je to ukradeno pazaren D80 i Sigma 28-70mm 2.8/f Relativno mutnjikavo na tih 2.8 ali zaista vredi posle 4..Za sada mi ne pada na pamet da uzimam nishta sem FF dok ovo chudo radi, a kako ga rabim radicje josh dugo..

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Bivshi vlasnik ozbiljnih stakala i entry level Canona (d400) poshto mi je to ukradeno pazaren D80 i Sigma 28-70mm 2.8/f Relativno mutnjikavo na tih 2.8 ali zaista vredi posle 4..Za sada mi ne pada na pamet da uzimam nishta sem FF dok ovo chudo radi, a kako ga rabim radicje josh dugo..

Šteta canona a još više stakala.Meni sigma 18-200 F3.5-6.3 DC radi više nego dobro na d400 stim što brljavi na krajnjem zumu.A FF je zapela starija ćerka da se nabavi jer joj treba na FLU ali boli glava od cijene od 1,5 do 2 tisuće evrića.Pa tek onda stakla da se tijelo isprati.Ludilo!Pričekaćemo malo da cijena padne.

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

vidim ja da cu da bacim lock na temu ........nemo' neko Igora da mi dira .....:clap:

Ma sjajno :cheers:Imate bre galeriju za umetnicka dela :clap:

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Evo moje umjetnicko djelo ... prvo bez a zatim sa kamerom :dubbio: ....

:clapping: Bog ga cuv'o .... !!

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Odlicna fotka moze da se napravi kada se krene od Petrovca prema podgorici preko planine na silasku prema Skadarskom jezeru.. PLanine u Albaniji strasno izgledaju.

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Rewoxe veličanstveni ( al' sam dao po uvodu :clapping:)Da nisi slučajno uslikao onaj svetionik sa početka teme, ali sa uključenim farom, ako uopšte ima far.Mnogo ti je lepa ta fotka, a ova sa drumom naprosto "uvlači" u prostranstvo. Bravo

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Strasno je u smislu da se odusevis. Gomila planinskih vrhova sa snegom na sebi koji strce jedan pored drugog. A sve naguzvano od vrhova. Nateracemo Revox-a da ode jedno popodne da fotografise. Ujutro ne moze jer mu sunce ide direktno u objektiv u popodne je sunce slabije i nebo plavlje. Tonovi dobijaju topliju notu.

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Da nisi slučajno uslikao onaj svetionik sa početka teme,ali sa uključenim farom,

Ima far. To je glavni ulazni svetionik na ulasku u luku Bar.Biće fotka kad odem dolje.

Nateracemo Revox-a da ode jedno popodne da fotografise.

To teško.Durmitor je ludilo od planine. U sred ljeta se spušte ovakvi oblaci i sastave gromovi da te frka ufati e se nemaš đe sakrit.Mada idem put sjevera sredinom oktobra pa ću vam dočarat kao izgleda Durmitor u to doba.Samo me strah da ne zatrpamo forum pa da me banuju. :clapping:

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

...Samo me strah da ne zatrpamo forum pa da me banuju. :clapping:

i ovako i onako cemo naci neki razlog ..... :dubbio:

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah

• Članovi koji sada čitaju   0 članova

Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu

• Kreiraj novo...