Jump to content
revox

Fotografija, foto aparati i dodatna oprema

Preporučeni Komentari

Kad je fotografija u pitanju evo dva interesantna linkaPredrag Vuckovic http://www.extreme-photographer.com/index.html Dragoljub Zamurovic http://www.serbia-photo.com/fotografije_en.php# Bio sam juce na Kalemegdanu i gledao Zamuviceve fotografije stampane na velikim plakatima. Ukratko: nisam pregledao do kraja iako su fotke jako interesantna ali je Epson tako naprzio boje da sam se vrlo brzo umorio. Kao kad slusate muziku sa dignutim tonskim kontrolama do kraja, na startu interesantno a posle razocarenje.

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Dobro bre ljudi, ima li neko neki "normalan" aparat za obicne smrtnike :) .

pa imamo - s pocetka threada - zgodne igracke - navedeno je par Fuji-ja

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Dobro bre ljudi, ima li neko neki "normalan" aparat za obicne smrtnike  :) .

А који су необични смртници :):) Ма шалим се, нађеш неки до 10000 РСД .Лично имам Бенк платио сам са све картицом 9200 РСД.Све слике које сам до сад качио урађене су са њим.Мени је добар за тај новац обичних смртника!стоН_Колд

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

А који су необични смртници :):)

Oni koji nose fotoaparate velicine trafoa od 400VA :):):):)

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Vraćah se prije neki dan iz Budve i ovoga ufatih na po puta post-38-125390290861_thumb.jpga ovoga ufatih na Braićima, vrtio se po ure pa reko da ga uslikampost-38-125390296808_thumb.jpg

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Pogledao sam taj prvi link i moram da priznam da ne razumem tu njegovu umetnost. Nekad su u umetnosti postojala pravila: zlatni presek, kompozicija, svetlo... a ovo sto vidim je kao fotka za licnu kartu.

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Pogledao sam taj prvi link i moram da priznam da ne razumem tu njegovu umetnost. Nekad su u umetnosti postojala pravila: zlatni presek, kompozicija, svetlo... a ovo sto vidim je kao fotka za licnu kartu.

To je vise dokumentarni tip fotografije. Procitaj i tekstove. Meni je zastrasujuce ali ne i nepoznato.

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

samo da se pohvalimpazarih 2 komada Minolta dynax SLR analogni aparatjedan dynax 505 si drugi dynax 505si super oba sa af objektivom minolta 28-80 + zonerice + filteriuz to dobio objektiv af 75-300 i torbu.Da se malo vratim na anlognU fotografiju pošto od digitalne ne osta nijedna fotka.sve završi na HDDFotke slijede kad se urade filmovievo o čemu se radipost-38-125887904793_thumb.jpg post-38-125887905506_thumb.jpg post-38-125887906696_thumb.jpg

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah

• Članovi koji sada čitaju   0 članova

Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu

• Kreiraj novo...