Jump to content
revox

Fotografija, foto aparati i dodatna oprema

Preporučeni Komentari

Evo i ja da se upishem, sticajem okolnosti sam nesto malo putovao po belom svetu, pa je bilo glupo da ne uzmem neki aparatic da slikam sve to. Dakle EOS 450D i Sigma 17-70 i 50mm 1.8 ... evo nekih fotkica:http://www.balkanphotocontest.com/index.php?menu=5&usrID=103743 :coffee:

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Nikon je izbacio na trziste novi aparat D3S sa jos manjim sumom na senzoru. Pogledajte fotografije sa 12800 isohttp://imaging.nikon.com/products/imaging/lineup/digitalcamera/slr/d3s/sample.htm

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Nikon je izbacio na trziste novi aparat D3S sa jos manjim sumom na senzoru. Pogledajte fotografije sa 12800 isohttp://imaging.nikon.com/products/imaging/lineup/digitalcamera/slr/d3s/sample.htm

А цена те новотарије?стоН_Колд

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Dobra ti je ova buba medju kamilicama. Evo sta se kod mene naslo (od koje je 'tice ovo pilence?):post-20-0-76245200-1340460702_thumb.jpg

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Eve da dodam koju...(Canon EOS 1100D)

zato tebe nema sa projektom gramofona :wink2:još kad počne igra sa canonovim staklima biće da prodaješ audio premu iz kuće :sleep2:

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Fuji S5600 , zasad ;

Canon A590 IS, Fuji S2950, zasad ; :oke:

Fuji:

F-stop f/5.6

Exposure time 1/200sec

ISO speed ISO-100

Focal lenght 90mm

Postavljena slika

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

jes, kad te zena posalje da pokupis ili prosiris ves , ti poneses aparat ........... da komsije ne skontaju:rofl:

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Ne znam, ali ovo mi izgleda (Revoxov shot) kao da je izneo zvučničke kablove da se osuše posle pranja :)@Miko: Zen od prošle godine ima isti aparatus kao moj, jedino se njegov zove više američki... "Rebel T3" :) - inače, mogu i ja da šoram 12MP slike po forumu... :)@Sipi: odlično, rekao bih kobac, mada... mali sokolovi izuzetno liče ovome...

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

zato tebe nema sa projektom gramofona :wink2:još kad počne igra sa canonovim staklima biće da prodaješ audio premu iz kuće :sleep2:

Mislim da nema potrebe da se dodatno igram... Imam 18-55mm koji sam kupio sa telom, uz to i makro+Ultra wide angle x0.45 i jedan 100-300mm. Kad na to dodam par filtera (UV, CPL, ND2, FLD) i stativ koji imam od ranije, skroz sam obezbeđen... :character59:

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Ne znam, ali ovo mi izgleda (Revoxov shot) kao da je izneo zvučničke kablove da se osuše posle pranja :)

I ja sam to pomislio. Gledam, pa reko' - vidi kako su lepo usmereni, valjda ih nije cedio... :lol:

@Sipi: odlično, rekao bih kobac, mada... mali sokolovi izuzetno liče ovome...

Ne znam, mnogo mi je veliki za sokolcica, zapremine je kao grejpfrut a jos je pun paperja, bash je mlado... Inace, slikano mobilnim (soni erikson).

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Mislim da nema potrebe da se dodatno igram... Imam 18-55mm koji sam kupio sa telom, uz to i makro+Ultra wide angle x0.45 i jedan 100-300mm. Kad na to dodam par filtera (UV, CPL, ND2, FLD) i stativ koji imam od ranije, skroz sam obezbeđen... :character59:

taj 18-55 daš đetetu da se igra (i čuvaj ga kad budeš mijenjao tijelo), te makro+ultra adapter prodaj dok možeš,a 100-300 bem ga ne znam što će ti, ja moj nisam stavio boga pitaj kadnabaviš jedan 50mm i jedan dobar zoom i tek vidiš kolko ti je dobar aparat

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

ja znam bar 10 njih koji setaju Fuji-e naokolo i zoomiraju a (D)SLR-e drze kuci u fijokicama posto su (pre) glomazni :buehehe:

inače, mogu i ja da šoram 12MP slike po forumu... :)

ok, ok..u pravu si, evo jedne malecčke - makro režim:

Postavljena slika :msn-rofl:

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah

• Članovi koji sada čitaju   0 članova

Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu

• Kreiraj novo...