Jump to content

Mini monitori....


Mikorist

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 419
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Neka, ja ću da budem tvoj Sipi. Non stop ću da ti ispiram mozak a usput krišom da pomažem :) Ako ćeš da ideš na Sonido, znači li da ćeš da mi preprodaš one CSS-e? Taman da ćeri skockam nešto malo i dobro... :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Neka, ja ću da budem tvoj Sipi. Non stop ću da ti ispiram mozak a usput krišom da pomažem :) Ako ćeš da ideš na Sonido, znači li da ćeš da mi preprodaš one CSS-e? Taman da ćeri skockam nešto malo i dobro... :)

treba ti minimum 2 x 80 wati da bi "mali" CSS poceo da svira kako treba ili neka A klasa

Postavljena slika :sarcastic_hand:

znas kako David svira na CSS-u ? :buehehe:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

to ce da bude drugi par zvucnika koji ce da radi istovremeno :to_become_senile: CSS-e sam usrafio u plafon i ne skidam ih odatle :sarcastic_hand: bice 4 +1 ono 1 mi je u podrumu Zebulon CP 3000 :tongue10:

Posto su i onako mali napravis wireless slusalice od njih i zavrsio si poso` :)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

:DDJEEES komso ! Pavo i Mileva... hahahahahahahahah, mora da su Izbosne :sarcastic_hand:Meni je Pencil 7 jos uvek nr.1, ali sam isto tako siguran da bi do jaja radio i sa H frame-om i ovim mojim alfama u pasivi. Jos samo da ih imam dje stavit i so chime pocjerat...BTW , jel zvao neko da pita posto su one Coral Bete 8 iz Nisa sa K-P ?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Je l' smem da Ti ukradem „ಠ_ಠ“ dok se 'ladiš?

necu „ಠ_ಠ“ da odmaram - nego mozak - od fi fi ideja :sarcastic_hand:jedan par kutija - dva para - dva pojacala.........FR ne FR ......helper visoki ne helper ....nije dobar VDH - jeste dobar VDH ..... pustam ton generator i slusam umesto muzike takt od 20Hz :connie_nutzo: rasklapam i sklapam zvucnike tri puta dnevno za 1 minut - bolje nego pusku u vojsci :buehehe::krstix:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...