Jump to content

EV 12TRXB ML TL


Zen Mod

Preporučeni Komentari

na smrt sam ozbiljan.. radiiiiiiiiiii..jbt zgranuo sam se.. menjao sam vrednosti kondenzatora, u nameri da promenim nesto sto mi je smetalo...vec sasvim pogubljen, posle mlacenja po glavi sta bi to moglo da bude da mi smeta..smanjim vrednost kondenzatora na horni sa 2 na 1 mF iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii to je...sad mi je po volji... odusevljen sam ovim... :wild::D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 205
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

..smanjim vrednost kondenzatora na horni sa 2 na 1 mF iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii to je...sad mi je po volji... odusevljen sam ovim... :wild::D

Pa naravno kada tako "hvata" filter i obara od 2x veće frekvecnije. Ako je sa 2 uF bilo na 10 kHz, onda sada sa 1 uF faća na 20 kHz, što je u praksi 6 dB prigušenje celog opsega visokog. To što ti je smetalo znači da se pre visoki dernjao preterano glasno u odnosu na niske i srednje frekvencije.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ako budem pev`o, ima da pevam za svoju i tudju dusu, isto k`o sto ocekujem od ovih zvucnika (pare mu tu dodju kao nuzno zlo) :D inace, poceo sam sa ucenjem, a tad ideje naviru, pa ne zna kud ce vise..sva sreca da ubodem i neku konstruktivnu..inace sta bre onaj yamamoto prodaje za 7500e da ve ja pitam?! sve toliko jednostavno, jasno, solidan decko da se pozabavi, sklepao bi slicno..

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

salite se vi..prestravio sam se.. ne bih da otvaram novu temu, a bih da podelimsa vama - pricam televonom sa Zvu-om, kad ono sa terase vidim spodobu kako se mota blizu naseg dvorista i kapije....gledam ja u njega i pricam i kontam klinac iz kraja, mozda nekog drugara ceka..no ipak mi cudno..u jednom trenutku opazi on da ga gledam i u sledecem vidim kako njemu zurno prilazi druga spodoba bas kao da je izasao iz mog dvorista?! nepoznate figure, cudna situacija - izlazim na terasu da bih video sta traze..zurno odlaze uz ulicu..sve vreme je zvu na vezi i ceka da proverim sta se desava. Izlazim, pitam: "momci sta treba?" - nista oni..sada mi prodje kroz glavu da nisu cista posla i proderem se jos dva puta, na sta jedan od njih kaze: "nis, nista", jos brze odajuci.. gledam ih kako odlaze cudeci se, kad oni od polovine ulice ufatili trk..tad sam bio siguran da su lopurde..sidjem i vidim da sam ih prekinuo u obijanju naseg automobila - vec neko vreme neregistrovanog golfa 2-ke.. nema tragova obijanja, samo vozaceva vrata otkljucana i otvorena - odn prislonjena.... patrola dosla posle 20min kada samo vec poceli da uparkiravamo auto u dvoriste..I? Nikom nista..

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Gagi, dobro je i prošlo!Da su u pitanju bili neki drugačiji momci još bi obro bostan!Budući da si izašao sa mobitelom na uhu moguće da su mislili da je murija već na liniji. Drugi put u jednu ruku nekakvo oružje, a u drugu može i telefon ako je Zvule na liniji! :lol:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Gagice, iz bezbednosnih razloga, Kraken* obavezno da bude na takvom mestu da se vidi iz dvorišta!po mogućnosti, osvetljen sablasnom svetlošću (a kao nije dovoljno zaheban :connie_nutzo: )ko pokuša nešto, prva reakcija će biti u stilu: :yikes: "brate kad je ovo uradio sopstvenom povećalu, šta će tek sa nama..." :crazyrocker::buehehe:* tatko na site amplifiers

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...