Jump to content

Zanimljive, smešne i čudne fotografije


Preporučeni Komentari

  • Odgovora 14.6k
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

5 hours ago, ninja said:

Pa ti to vec odavno radis...  od kad si poceo da "strajkujes" i od kad se ponasas kao uvrijedjena mlada....  a i istinu ti kazem,  nisi - 40C ni na TVu vidjeo a kamoli dozivio tako da nemas pojma sta kacis! 

 

Btw: A mislio sam (nadao se bolje receno)  da si vise inteligentniji. 

A ja sam  mislio da si ti više pismeniji. I  više kulturniji. I više dobronamerniji.

Ponašaš se ko nejebana milfača. Svuda nalaziš mane i zamerke. Dal  je -40 ili -20 nema veze. Vidi se sneg i hladnoća i dete koje nosi sladoled.

 

A gde ti  vide maglu? I da li  je magla ili izmaglica ili šta je ? Kako si odredio pri onako slaboj osvetljenosti i rezoluciji.

BTW magla  može da postoji na bilo kojoj temperaturi  ako je  relativna vlažnost visoka  i ako ima čestica  za kondenzaciju.

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Odgovaram ti u istom stilu tako da me bolje razumjes... 

 

A,  jesi li ikada vidio maglu na - 40C? . . .  a i to na slici,  nema teoretske sanse da je -40C . . . moze biti da je tu oko 0 ili nesto iznad/ispod. 

Da si provirio nos malo dalje odatle,  primjetio bih da se samo kod misli da je sladoled uzrok upale krajnika.  Djeca,  a i odrasli ga jedu cijele godine,  a evo i mi ga uvijek imamo u zamrzivacu.  Sve zavisi kako se gleda na to sta je sladoled. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Magla je isto što i oblak i na velikoj visini može da postoji a tamo su veoma niske temperature.Šta misliš na 10000 metara kolika je temperatura? I -80. Ako je velika relativna vlažnost dovoljno je da postoje centri kondenzacije i stvoriće se magla tj oblak.

Ali nije stvar u  magli (  za koju nisi ni siguran da si je video na slici) stvar je u tvojoj zlonamernosti.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   1 član

×
×
  • Kreiraj novo...