Jump to content

Zanimljive, smešne i čudne fotografije


Preporučeni Komentari

treba rigorozniji test za prave zlatouhe audiofile koji čuju i promjenu vodostaja na Đerdapu.

 

Apsurdno je doduše, kada se ispostavi da struja u uređaje kod takvog stiže iz neke termolelektrane. :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 14.6k
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Kao da bajker razmišlja o naj-hajtek pilama dok hrvačkim zahvatom ruša svoju pretpotopnu hiljadarku u slijedeći zavoj. Ne uspoređuje i zato mu ništa ne fali.

 

Trebaju i hlače za zaleći s iljadarkom  :wink2: a većina sanjari o r1 ili gsxR kakav god je vodostaj  :buehehe:

http://www.diyaudio.rs/topic/7500-u-poseti-kod-brke-sax-a-generalna-motobike-tema/?p=207796

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Krenuo sam sa onim Philips testom. Ne ide mi loše. Mislim da je pomalo publicistički određen kriterij razlika tako da ih svatko može čuti uz malo vježbe što treba slušati. Hoću reći da treba rigorozniji test za prave zlatouhe audiofile koji čuju i promjenu vodostaja na Đerdapu.

 

Paaaaaaa nisam baš siguran da je lagan test, dokle si stigao?

Ne znam da li si do sad pogrešio jer te test tada vrati korak unazad a završni test moraš dva put odraditi da ne bude da si slučajno pogodio a rešenje je uvek random :wink2: no barem si napisao za razliku od većine koja ili ima neko "opravdanje" da ne odradi test ili neki "izgovor" zašto nije još odradio...  a dokazati može svako kolko čuje sa potvrdom od filjipsa, po meni odličan test i za sistem kod koga je računar izvor  :oke:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nisam ga odradio do kraja. Znam kako će zvučati ovo, ali je istina - imam upalu uha. Zato mislim da su kriteriji pri određivanju razlika bili populistički jer mislim da ne bih trebao nijedan test riješiti do kraja.
Ne znam napamet nazive testova, ali neke sam stvarno riješio bez greške, a neke sam morao ponavljati - ponekad samo jednom, a ponekad i pet-šest puta. Na kraju kad bih shvatio što trebam slušati (usprkos treningu koji postoji za svaki test!) pa sam i te testove lakše prolazio. Mislim da sam najviše problema do sad imao sa onim određivanjem šuma po frekvencijama.
Nisam prošao još kroz sve testove, a i ove koje sam prolazio su odabrani random. Nemam strpljenja da odradim test u jednom komadu, a i brzo se zamorim, pa mi sve slično ili isto zvuči.

 

 

EDIT: Da ne zaboravim. Mali tip za one koji će (se) testirati - glasnije je jasnije. Barem kod mene. ;)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kada čovjek ne uspoređuje, navikne se i onda mu ne fali ništa. :)

My man :) Slažem se!

Normalno, govorimo o audio hobiju, pravilo ne važi uopšteno.

Mislim da svi nesporazumi oko kablova u audio sferi, kod potrošača, dakle, nas hobista, dolaze od toga što strana koja na to obraća pažnju ne može da prihvati da druga strana nije zainteresovana "iz principa". Ja sam uvek pisao o tome da me kablovi ne zanimaju iz principa, iako nemam apsolutno ništa protiv drugačijih shvatanja i mogućnosti da grešim. Ali, princip je princip, so let me be :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Stealth Audio Cables:

 

Power:

 

M7000small.jpg

 

PRICING

Suggested retail prices for the M-7000 cord are:

$1230 - for 1.2 meters and shorter ($1750 with STEALTH solid silver V10 IEC and wall plugs)

$1330 - for 1.5 meters ($1850 with STEALTH solid silver V10 IEC and wall plugs)

$1700 - for 2 meters ($2,220 with STEALTH solid silver V10 IEC and wall plugs)

and $740 for each extra meter after 2 meters;

 

Dream_V12_cord_1500.jpg

 

PRICING:

 

Suggested retail price for a 1.2 meters long Dream V12 cord is $4,200;

$4,400 for a 1.5 meters cord, and then - $1,200 for each consecutive meter;

Suggested retail price for a 1.2 meters long Dream V12 UNI cord is $4,800;

$5,000 for a 1.5 meters cord, and then - $1,200 for each consecutive meter;

 

Speaker:

 

Dream_Royale_1000.jpg

 

 

PRICING

Suggested retail price for the Dream Royale is $28,500 for a 2 meter pair, and $22,000 for each consecutive meter.

 (1.5 and shorter pair of Dream Royale speaker cables is $22,000)

Bi-Wiring adds $2,500 regardless of the cable length;

 

Interkonekti:

 

Sakra_V12_combo_1200.jpg

 

PRICING

 

Suggested retail price for a 1 meter RCA-terminated Śakra pair is $12,000 ($7,600 for each extra meter).

Suggested retail price for a 1 meter balanced XLR Śakra pair is $16,000 ($9,600 for each extra meter).

 

 

http://www.stealthaudiocables.com/

 

Lepo objašnjeno kakva se tehnologija krije iza proizvoda.

 

Vlasnik firme pokazuje ko zapravo ima veći i deblji... :rofl:

 

NY-Audio-Show-443.gif

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

To je ko kad Mujo policajac potjera obojene s nudističke plaže , da ako ne snimaju nek pokupe "kablove" i da se udalje s plaže ? :)

 

Otprilike, s tim, da ovde gospodin (poreklom) iz Rusije ima deblje kablove :)

Zvanična adresa mu je, naravno u USA... nedaleko od uošingtona ... (tako ga nekako izgovaraju, ualjda...) :buehehe:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Stealth Audio Cables:

 

Power:

 

PRICING

Suggested retail prices for the M-7000 cord are:

$1230 - for 1.2 meters and shorter ($1750 with STEALTH solid silver V10 IEC and wall plugs)

$1330 - for 1.5 meters ($1850 with STEALTH solid silver V10 IEC and wall plugs)

$1700 - for 2 meters ($2,220 with STEALTH solid silver V10 IEC and wall plugs)

and $740 for each extra meter after 2 meters;

 

 

 

PRICING:

 

Suggested retail price for a 1.2 meters long Dream V12 cord is $4,200;

$4,400 for a 1.5 meters cord, and then - $1,200 for each consecutive meter;

Suggested retail price for a 1.2 meters long Dream V12 UNI cord is $4,800;

$5,000 for a 1.5 meters cord, and then - $1,200 for each consecutive meter;

 

 

PRICING

Suggested retail price for the Dream Royale is $28,500 for a 2 meter pair, and $22,000 for each consecutive meter.

 (1.5 and shorter pair of Dream Royale speaker cables is $22,000)

Bi-Wiring adds $2,500 regardless of the cable length;

 

PRICING

 

Suggested retail price for a 1 meter RCA-terminated Śakra pair is $12,000 ($7,600 for each extra meter).

Suggested retail price for a 1 meter balanced XLR Śakra pair is $16,000 ($9,600 for each extra meter).

 

 

 

Ovce služe za šišanje :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ovce služe za šišanje :)

 

I honestly don’t really notice. I’ve seen a ton of dicks in my life and they all pretty much look and feel the same
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

http://thoughtcatalog.com/christine-stockton/2013/08/50-women-on-does-dick-size-matter/

 

"Amanda, 31

I honestly don’t really notice. I’ve seen a ton of dicks in my life and they all pretty much look and feel the same."

 

:msn-rofl:

 

Gde iskopaš ove linkove?

:acute:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
×
×
  • Kreiraj novo...