Jump to content

Zanimljive, smešne i čudne fotografije


Preporučeni Komentari

  • Odgovora 14.6k
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Znači ti praviš hladno prešano djevičansko zmijsko ulje?
Pa da s time namažeš poklopac kante za smeće to bi radilo bolje od....od....od Quadrala! :D

Zar i na routeru imaš Boa Constrictore? :rofl:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Znači ti praviš hladno prešano djevičansko zmijsko ulje?

Pa da s time namažeš poklopac kante za smeće to bi radilo bolje od....od....od Quadrala! :D

Zar i na routeru imaš Boa Constrictore? :rofl:

 

Zavisi da li je potrebno širmovati signal...  može neki snejkskin da uklizi  :wink2: nikad se ne zna, ima tu i internet radijo stanica (je nisu analogni) al nisu ni loši ako su premijum  :oke: kad nađem neku fotku proslijedit ću!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Imam ja još puno za učiti. :D

 

Aj ozbiljno, ako te "zaista" zanima evo ti jedan link gde su slušali jeftine mrežne kablove a možeš između redova skontati zašto računar na valja za audio  :wink2:

http://www.digitalaudioreview.net/2015/02/audioquest-pearl-and-vodka-ethernet-cable-review/

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Hvala za link. Pročitat ću.
A da računalo nije naj-naj za audio znam....ali što mogu kad volim komfor. Postalo mi lijeno mijenjati CD-e, a o pločama da ne pričam.
Svakako volim vidjeti lijep gramofon i kolekciju ploča. 
Kada čovjek ne uspoređuje, navikne se i onda mu ne fali ništa. :)
Kao da bajker razmišlja o naj-hajtek pilama dok hrvačkim zahvatom ruša svoju pretpotopnu hiljadarku u slijedeći zavoj. Ne uspoređuje i zato mu ništa ne fali. :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pročitao. 
Ideja o električnom šumu u računalu nije nova (to je ono što si mislio da se da iščitati između redova, zar ne?).
Zato se i rade vanjski DAC-ovi, pišu driveri za njih, mijenjaju kabeli između DAC-a i računala, mijenja način transporta informacije (USB, SPDIF, firewire) i tko zna što sve ne.
Može li PC audio zvučati jako dobro?
Uvjerio sam se da može. Ako i ne kod sebe onda kod znanaca koji su podosta truda i novaca uložili u to.

EDIT: Krenuo sam sa onim Philips testom. Ne ide mi loše. Mislim da je pomalo publicistički određen kriterij razlika tako da ih svatko može čuti uz malo vježbe što treba slušati. Hoću reći da treba rigorozniji test za prave zlatouhe audiofile koji čuju i promjenu vodostaja na Đerdapu.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...