Mikorist Napisano Maj 11 Autor #16833 Napisano Maj 11 Spasavanje ċe možda biti nemoguċе, vele grešni smo! Aleks, LightMatic and Ikaro je reagovao/la na ovo 1 2
Aleks Napisano Maj 11 #16834 Napisano Maj 11 Ma daj bolesnici bolesni. Još gori oni što ih čitaju, godinama nisam išao na blic sajt Mikorist, Ikaro and LightMatic je reagovao/la na ovo 2 1
Mikorist Napisano Maj 11 Autor #16835 Napisano Maj 11 Dnevna doza kortizola i adrenalina, za omamljenu naciju. LightMatic je reagovao/la na ovo 1
Vix Napisano Maj 11 #16836 Napisano Maj 11 Bljuc (trazim smajli za bljuc i skontam da je na velikom vorumu, a ne ovde)... Mikorist je reagovao/la na ovo 1
Mikorist Napisano Maj 12 Autor #16837 Napisano Maj 12 Vix, Doktor and LightMatic je reagovao/la na ovo 3
Mikorist Napisano Maj 13 Autor #16839 Napisano Maj 13 On 11. 5. 2026. at 19:47, Aleks reče Ma daj bolesnici bolesni. Još gori oni što ih čitaju, godinama nisam išao na blic sajt LightMatic, Aleks and Vix je reagovao/la na ovo 3
Leonardo Napisano Maj 13 #16841 Napisano Maj 13 (izmenjeno) Da, da. Kleine morgen! Izmenjeno Maj 13 od Leonardo LightMatic, MARSAUDIO, ninja and 1 član je reagovao/la na ovo 4
aaa zmaju! Napisano Maj 13 #16842 Napisano Maj 13 (izmenjeno) Ma to k̶u̶r̶a̶ kula Beograd na vodi Izmenjeno Maj 13 od aaa zmaju! Leonardo and LightMatic je reagovao/la na ovo 2
ManicP Napisano Maj 13 #16843 Napisano Maj 13 U narodu poznata i kao kulčina. Mikorist, Vix, LightMatic and 3 ostalih je reagovao/la na ovo 1 4 1
Mikorist Napisano Maj 14 Autor #16845 Napisano Maj 14 Doktor and LightMatic je reagovao/la na ovo 1 1
Doktor Napisano Maj 14 #16846 Napisano Maj 14 (izmenjeno) Ovde samo govnjiva motka pomaže. To su prostori za pranje novca od proizvodnje i šverca narkotika, šverca oružija i municije, ko zna sve još čega. Po prvi put nisam optimista. Loše nam se piše. Izmenjeno Maj 14 od Doktor LightMatic and Mikorist je reagovao/la na ovo 2
mutayu Napisano Maj 14 #16847 Napisano Maj 14 Prohibicija? Anybody...? Mikorist je reagovao/la na ovo 1
Mikorist Napisano Maj 14 Autor #16848 Napisano Maj 14 pre 8 minuta, mutayu reče Prohibicija? Anybody...? Rumunija - Da. Ovde jok...... Pa pogledaj ruska mafija drži sva taxi udruženja u BG
mutayu Napisano Maj 14 #16849 Napisano Maj 14 Jedino da Zen protera autobus 😁 Doktor, LightMatic and Mikorist je reagovao/la na ovo 1 2
Mikorist Napisano Maj 14 Autor #16850 Napisano Maj 14 Upravo sada, mutayu reče Jedino da Zen protera autobus 😁 Ama oklopno nešto. Ili nešto veče. MEGALO....Onaj kran na kopovima uglja Bagger 293 LightMatic je reagovao/la na ovo 1
ninja Napisano Maj 14 #16852 Napisano Maj 14 1 hour ago, Mikorist said: Je li ovo stvarno ovako ili AI? Ako ne je AI onda je užas
Preporučeni Komentari
Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar
Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar
Kreiraj nalog
Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!
Registruj novi nalogPrijavi se
Već imaš nalog? Prijavi se ovde
Prijavi se odmah