Jump to content

Kupuj dok nije otišlo...


Zvu

Preporučeni Komentari

Kupljeno.

 

ako si stvarno kupio, vidi da ti neko ovo preuzme licno bez slanja para. aukcija je 99.99% prevara, prodavac u litvaniji, prva aukcija, cena u australijskim dolarima, stupidno niska cena. poslednji ovakav dek na audiogonu je prodat za 15x vise para.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

To što je cena niska samo pokazuje kako nije dovoljno interesenata bilo voljno da pljune lovu. To što je nekome prva licitacija (prodaja) pobogu, pa nisu svi trgovci a drugo i od hiljadu aukcija, jedna mora biti prva. Evo, jednog dana možda i ja budem hteo/mogao nešto prodati preko ebay-a pa da neko kaže da sam prevarant jer sam nešto prodao jeftino a još mi pride i prvi put, pa još iz Srbije... nije li to malo previše predrasuda?

Mada, sve je moguće... Videćemo. A sad svi u svoje hramove da se pomolimo da je Prophet bidovao dobru stvar a da grau ovaj put nije u pravu :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ako si stvarno kupio, vidi da ti neko ovo preuzme licno bez slanja para. aukcija je 99.99% prevara, prodavac u litvaniji, prva aukcija, cena u australijskim dolarima, stupidno niska cena. poslednji ovakav dek na audiogonu je prodat za 15x vise para.

To je bilo u ironičnom tonu jer i ja mislim da je prevara. Mada ko zna, trebalo je probati. Bilo je kupovina za smešne novce.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ako si stvarno kupio, vidi da ti neko ovo preuzme licno bez slanja para. aukcija je 99.99% prevara, prodavac u litvaniji, prva aukcija, cena u australijskim dolarima, stupidno niska cena. poslednji ovakav dek na audiogonu je prodat za 15x vise para.

+1

 

To što je cena niska samo pokazuje kako nije dovoljno interesenata bilo voljno da pljune lovu. ....

Voleo bih da si u pravu, ali je veca verovatnoca da je drugo posredi.

Na zalost.

Sve to je @grau naveo pod obavezno uraditi.

 

Huh ... sada videh odgovor @prophet-a. Sve :oke:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja se izvinjavam što se ne razumem dovoljno u mutne prevarantske krugove i delujem naivno kad napišem svoje mišljenje, ali šta ću, takav sam i šta god napišem, bez loše je namere i sa verom da još uvek ima ljudi koji nisu obavezno secikese i prevaranti...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Zvao ja lika cim je izasao oglas. Pitam ga koja cena, kaze on 50 EUR.

Ja mu kazem da cu ga uzeti i da mi ga posalje sutra.

Zove lik posle pola sata i kaze da je video na ebay-u da su cene mnogo vece i da ce razmisliti sa prodajom???

Javlja se, nova cena, 350 EUR!!!

Eeeeee Srbijo moja :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Meni nije cudno da se cijena podigne ako se primjeti da se prodaje budzasto ... ili bolje receno, ako nije u redu da prodavac podigne cijenu kad primjeti da se zezno onda isto tako nije u redu da kupac zezne prodavca uzevsi mu nesto za sitne pare a znajuci da vrijedi puno vise. Zajeb je zajeb a i moralno ili ne moralno vazi sa obe strane.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...