Jump to content

Kupuj dok nije otišlo...


Zvu

Preporučeni Komentari

jebo nas forum

 

sve smo razglasili

 

 

Odoše na 25e

 

 

+1  :hihihihi:

 

 

eno čuli (za) vas i na ebay, ode i tamo cifra

 

 

A za "koje ovde" su to culi na ebay-u ? :wink3:

 

 

 

 

Sto? Dobri, jeftini, skupi,...?

 

 

PS stavi sliku. Kad ode oglas necemo znati o cem se radi

 

 

Za taj kvalitet jeftini. Jamaha NS1000 za 700 evra. Prošle godine su bili u oglasu 1000 i 1200 evra.

 

Nema narod kinte, niko ništa ne kupuje.

 

Prodaje se samo ono što je ultra skupo i ultra jeftino.

 

Ne znam koliko su stare ove kutije ali ja za taj novac ne mogu da pokupujem drajvere tog kvaliteta, komponente za skretnice materijal za kutije i da napravim zvučnike.

 

 

koliko vidim kutije su homemade ;)

 

 

nisu, cini ti se.

 

http://jbl43.net/img/ns-1000m-8-2l.jpg

 

to je nevidjena kupovina, ko voli taj zvuk.

 

Koliko će cena biti za YNS1K sutra...?

:whistle2:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nije taj nivo izrade ali je ipak solidno. Kenrick svaki delić osveži/prefarba ili šta već. Pogledajte njihove mrežice i one štitnike ispod mrežica npr. Po meni vredi manje nego da je u originalnom stanju, makar bio i izgreban. Pre zahvata trebalo je promeniti skretnicu, ili sa tim drajverima napraviti nešto sasvim drugačije.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

zavisi kako je uradjeno, treba videti. mozda su i skretnice radjene ali to neces znati dok ih ne kupis. u ovakvom stanju (pod uslovom da su drajveri ispravni 100% i nedirani) to je bezumno dobra kupovina za 700e. da sam sacuvao PM-5 kod mene, nosio bih se mislju da ih stavim u radni prostor i da pustam samo 70s muziku na njima.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Svakako ne bih zadržao origigi skretnice. Refresh definitivno.

 

Mada, izvadiš šrafciger i 700 evra na sto. Daš čoveku ultimatum. Ostavljaš 700 evra bez ikakvog cenkanja ukoliko ništa nije čačkano.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

A sad ozbiljno . Da li ove Yamahe vrede ( toliko)? Da li je neki JBL L serije  bolji izbor? ( 15")

Pojacalo na koje bi se prikljucili je kombinacija preamp i amp Yamaha c50 m45

Zaobišao bih te pojačavače u kombinaciji sa NS1000. Koji je to JBL L serije sa 15"?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Dobri su JBL 4310, 4311, 4312 i L100. To su te sa 12" i belim membranama. No njihova realna vrednost je oko 400 evra ako su u super stanju i ne treba ih plaćati preko toga.

 

Da li su bolji od Yamaha NS1000 - mislim da nisu.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

 

Koje JBL 15ice su nabavljive i dobre? ( kutije gotove  njente tisleraj)

 

JBL L200 i JBL L300

 

Za nabavljivost bilo kog JBL-a osim ovih jeftinih u Srbiji ćeš skoro da izvineš. Malo je toga. Nije da nema nego je malo.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pitao je za dobre JBL 15-ice. Tu sa 700 evra nema šta da se traži :)Ja nešto i ne videh da je napisao cenu ali ako je granica 700 evra, onda jedino JBL L90 da kupi i da sačeka da završim sve one modifikacije sa kutijama koje nameravam da uradim kako bi to zazvučalo jer je sada zvuk prosek ali je dobra stvar da su drajveri u kutijama vrhunskog kvaliteta.

 

U tom slućaju Uamana rules jer ne mora ništa da im se radi - valjda.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...