Jump to content

Kupuj dok nije otišlo...


Zvu

Preporučeni Komentari

Pitao je za dobre JBL 15-ice. Tu sa 700 evra nema šta da se traži :)Ja nešto i ne videh da je napisao cenu ali ako je granica 700 evra, onda jedino JBL L90 da kupi i da sačeka da završim sve one modifikacije sa kutijama koje nameravam da uradim kako bi to zazvučalo jer je sada zvuk prosek ali je dobra stvar da su drajveri u kutijama vrhunskog kvaliteta.

 

U tom slućaju Uamana rules jer ne mora ništa da im se radi - valjda.

Ne bih rekao da je zvuk prosek, ipak je malo iznad. Ali mislim da je Yamaha bolji izbor, komplikovaniji za pogon doduše. Mada bih ja to batalio, možemo valjda da napravimo bolje kutije od tih, smo samograditelji ili nismo? :shinymj5:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ne bih rekao da je zvuk prosek, ipak je malo iznad. Ali mislim da je Yamaha bolji izbor, komplikovaniji za pogon doduše. Mada bih ja to batalio, možemo valjda da napravimo bolje kutije od tih, smo samograditelji ili nismo? :shinymj5:

 

Ne slušaj ti mene mnogo. Meni je posle Željkovih kutija skoro sve prosek :DDosadašnje iskustvo mi kazuje da kada se pređe određeni kvalitativni razred (pošto se od go***a pita ne pravi), mislim da može samo drugačije - ne mnogo bolje. Posle je stvar ukusa i afiniteta.

 

Sledeća stepenica košta mnogo više novaca. Kad završim, očekujem da će JBL L100mk2 svirati dobro bar koliko ekonovejv, OB sa Alfa 15 i 8" Sonido. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Dobri su JBL 4310, 4311, 4312 i L100. To su te sa 12" i belim membranama. No njihova realna vrednost je oko 400 evra ako su u super stanju i ne treba ih plaćati preko toga.

 

Da li su bolji od Yamaha NS1000 - mislim da nisu.

to su 2 razlicita kabineta.

jbl BR a Yam kompresioni.

Meni su se više dopali jbl.

ali ona verzija alnico drivera beli basici, papirni visokotonac i neki mid.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Tolko i vredi

Toliko vredi zbog kutije i konektora - može da se napravi produžni za interkonekte - iznutrice se premoste i ako ti je kratak i najduži interkonekt, ovo ubodeš između :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nije skupo pa ako neko misli da ne ulaže mnogo znanja, vremena i para a da se ne zaj..ava baš mnogo... http://www.kupujemprodajem.com/S-gramofonska-rucka-8935443-oglas.htm?filter_id=22121015 u najgorem slučaju, izvor delova... (mada to nikada nije bila dobra ideja da se raskupusa i prerađuje) - ništa bolje za ove pare neće se moći dobiti gotovo - fali samo headshell (isti prodavac nudi "CEC" headshell za 10€ što je verovatno od ove ručke pa je video da se headshelli valjaju za velike pare a ručke baš ne idu) -Sve zajedno ponuditi recimo 15€ i vozi - ništa bolje za te pare ne može da se kupi :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nakamichi Dragon - CT Computing Turntable

 

 
 
Price:
AU $230.00
Approximately£130.18
 
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

 

Nakamichi Dragon - CT Computing Turntable

 

 
 
Price:
AU $230.00
Approximately£130.18
 

 

Kupljeno.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...