Jump to content

Kupuj dok nije otišlo...


Zvu

Preporučeni Komentari

JBL 4319 - 380 000 dinara par

JBL 4329 - 550 000 dinara par (4850 evra) (1000 evra više nego što je cena u Japanu - što mi i nije nelogično ali je ovo već malo mnogo)

 

Upravo mi je javio čovek iz BGB-a

 

Jbg-a, kako god okreneš, preskupo. Za te novce...

 

...te mi lepo oženimo i dokupimo taj 10inčer srednji i supertweeter za poklon :hihihihi:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma naravno. I ja bih pre pravio to.Samo bih umesto Beyme neke Acoustic Elegance drivere :)

Može i AE ali kada bi ga bilo u Srbiji. Kontam da ne kupujem drajvere od nenabavljivijuma već da napravim zvučnike od nečega čega ima ovde.Pri tom je AE maaalo skuplji od ove cene za koju sam nabavio Beyme.Sad, što sam ja nabavio Beyme jeftinije nego što su u našem predstavništvu (202 evra po komadu), to je druga stvar :)

...te mi lepo oženimo i dokupimo taj 10inčer srednji i supertweeter za poklon :hihihihi:

Lako bi to bilo da ja znam koji 10inčer. Kad budem to našao, onda ćemo lako za ženidbu :)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Može i AE ali kada bi ga bilo u Srbiji. Kontam da ne kupujem drajvere od nenabavljivijuma već da napravim zvučnike od nečega čega ima ovde.Pri tom je AE maaalo skuplji od ove cene za koju sam nabavio Beyme.Sad, što sam ja nabavio Beyme jeftinije nego što su u našem predstavništvu (202 evra po komadu), to je druga stvar :)

 

E, u pravu si što se tiče cene :)

 

A kako sam prošle god čitao po netu, AE drajvere proizvodjači šalju poštom bez problema. Čak i preporučuju ljudima iz evrope da kupuju tako jer je jeftinije nego preko predstavništva :)

Kapiram da sad nije problem da im se plati paypalom :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Imaju oni Fane 10", dobar udarac. Onaj B&C kod Stoneta i Bujodraga je dobar. Zatim Supravox i sl. Mada bih bar u centralnom opsegu insistirao na AlNiCo.

 

Ne verujem fabričkim merenjima, a ne mogu da pronađem nigde da je iko merio taj bas pa se suzdržavam.

 

Imam ja nekoliko kandidata ali pošto uzimam na neslušano moram dobro da porazmislim i napravim najbolji educated guess.

 

 

E, u pravu si što se tiče cene :)

 

A kako sam prošle god čitao po netu, AE drajvere proizvodjači šalju poštom bez problema. Čak i preporučuju ljudima iz evrope da kupuju tako jer je jeftinije nego preko predstavništva :)

Kapiram da sad nije problem da im se plati paypalom :)

 

Plaćanje mi nikada nije bilo problem jer je  uvek neko imao pristup pej palu. Pitaj Manića koliko dugo mu stoji pošiljka na carini. Koliko bi naši žuljači kože s leđa ocarinili ne želim da znam.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ne stoji mi pošiljka više na carini, poslata nazad za Hong Kong. Zašto ne zna se.

 

Sledeće što mogu da naručim iz Azije, a pregleda se u našoj carini, je kraljevska kobra, gladna i neurozna...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

E, u pravu si što se tiče cene :)

 

A kako sam prošle god čitao po netu, AE drajvere proizvodjači šalju poštom bez problema. Čak i preporučuju ljudima iz evrope da kupuju tako jer je jeftinije nego preko predstavništva :)

Kapiram da sad nije problem da im se plati paypalom :)

Da, ali pre uplate se prvo psihicki pripremis da ces isporuku cekati do godinu dana...vidi im na forumu

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ne razumem ni rec madjarskog, meni je ovo mnogo jeftino. da nisu cene za komad?

http://www.digibest.hu/index.php?p=termekek&kat=181&page=4

A termék ára párban értendő!

 

u prevodu:

 

Cena proizvoda podrazumevana za par.

 

A termék ára darabonként értendő

 

u prevodu:

 

Cena proizvoda podrazumevana za komad

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...