Jump to content

Kupuj dok nije otišlo...


Zvu

Preporučeni Komentari

Lepo. Kada bi se ovaj defekt otklonio ( btw, pokusao sam sa google prevodieocem, ali mi i dalje nije jasno sta je po sredi. Nesto kao motor pri radu ima brum ? ).

 

Evo funkcionalan, ali bez rucice. Cena je znacajno veca u odnosu na ovaj defektni.

http://www.ebay.com/itm/Vintage-Micro-Seiki-BL-91-turntable-no-tonearm-LOOK-/111223946495

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Lepo. Kada bi se ovaj defekt otklonio ( btw, pokusao sam sa google prevodieocem, ali mi i dalje nije jasno sta je po sredi. Nesto kao motor pri radu ima brum ? ).

Evo funkcionalan, ali bez rucice. Cena je znacajno veca u odnosu na ovaj defektni.

http://www.ebay.com/itm/Vintage-Micro-Seiki-BL-91-turntable-no-tonearm-LOOK-/111223946495

Onaj prvi se „čuje“ kol'ko ja razumem samo kada se uključuje.

Ovaj drugi je (iz meni nepoznatih razloga i pobuda) tol'ko puta otvaran u prednjem levom uglu...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Lepo. Kada bi se ovaj defekt otklonio ( btw, pokusao sam sa google prevodieocem, ali mi i dalje nije jasno sta je po sredi. Nesto kao motor pri radu ima brum ? ).

 

Evo funkcionalan, ali bez rucice. Cena je znacajno veca u odnosu na ovaj defektni.

http://www.ebay.com/itm/Vintage-Micro-Seiki-BL-91-turntable-no-tonearm-LOOK-/111223946495

 

Pa zato sam i linkovao, ovakve sprave hoće da budu papreno skupe... Valjda ima i neko racionalno opravdanje za to...

Ja nemrem (no frit-frit) ali možda neko...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Onaj prvi se „čuje“ kol'ko ja razumem samo kada se uključuje.

Ovaj drugi je (iz meni nepoznatih razloga i pobuda) tol'ko puta otvaran u prednjem levom uglu...

 nije nego stoka nema redovan odvijač

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Dragi Stein,

shvatio sam tvoju poruku.

Zato sam i poentirao sa onom solo bazom da podvucem jos malo.

Ne zameri mi.

Btw, aukcija traje jos 5+ dana. Praticemo, pa cemo videti konacnu cifru.

 

meni žao što ja nikada u životu nisam niti ću ikada moći da budem toliko nafircan ali zato mi onaj kad sam se rodio reko da što mi se sviđa a ne mogu da kupim, mogu da sam napravim... :)

(mislim, malkice mi nekad bude žao, ali ne jako,lepo je i to kad sam nešto sklepaš pa još i radi a nije opasno po okolinu :) )

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Lepo. Kada bi se ovaj defekt otklonio ( btw, pokusao sam sa google prevodieocem, ali mi i dalje nije jasno sta je po sredi. Nesto kao motor pri radu ima brum ? ).

 

prvo probaš da mu razmakneš reči a onda primetiš "ohne Riemen" pa ti onda valjda nešta jasnije :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

prvo probaš da mu razmakneš reči a onda primetiš "ohne Riemen" pa ti onda valjda nešta jasnije :D

 

Za to mi i i nije trebalo da koristim translator. Nema remen. Sta je tu sada jasnije ?

Sto se tice samog defekta u pitanju je ovo ( cini mi se ), evo i copy/paste : "der Motor macht beim Einschalten Geräusche,aber die Plattentellerachse dreht sich....".

Na tu sam buku mislio, te spomenuo u postu #1807, potom zika u postu #1808 odgovorio.

Ako je tebi od ovog napisanog jos nesto jasnije, ne oklevaj, napisi i podeli sa nama.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ajd da skratimo, reče herr Stein :)

 

motor pri uključenju pravi buku, stoji u opisu. Moguće je da su malo ležaji motora rešili da ih se pregleda, očisti i podmaže ili eventualno zameni. mada, ono što je nekome galama, nekome možebiti da i ne smeta, ima nas svakojakih. U svakom slučaju, još uvek je cena nisko a finalna može da ode u svemir. Kako rekoh, sumnjam da će ostati u prvih dve do tri stotine reonu... I pored toga, ja ne verujem da će mi u dvorište pasti džakče sa parama pa da mogu da udarim bid...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...