Jump to content

Kupuj dok nije otišlo...


Zvu

Preporučeni Komentari

Stajnika, zavrsio si gramofon, valjda ces sada  imati vremena i za sledeca pitanja. Mislim, nadam se.  :angel0:

 

Nema gramofon sa tim veze. Po toj logici ja poslednje tri godine... Nego, ja vodim ljubav skoro svako veče :) ...

 

 

 

 

 

 

 

...samo me sramota da to i ženi kažem... :msn-rofl:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Da?

 

:rofl:

 

 

 

Eeeeeee, stari!  :matrix:  :thumbdown:

 

 

:pajapatak:

 

Nema gramofon sa tim veze. Po toj logici ja poslednje tri godine... Nego, ja vodim ljubav skoro svako veče :) ...

 

 

 

 

 

 

 

...samo me sramota da to i ženi kažem... :msn-rofl:

 

 

Jos jedan u sebe samog zaljubljen :msn-rofl:

 

 

:buehehe:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Specijalno za kupce one gore navedene ploče: http://www.ebay.de/itm/Original-Technics-Headshell-SFPCC10001K-u-A-fur-EPA100-Tonarm-NOS-/221298092477?pt=Plattenspielerzubeh%C3%B6r&hash=item338664e9bd

 

Jako lepo. Čudi me kako niko još nije ništa ponudio...

 

I ovo bi bilo super, ali nema smisla kad ne daju i kutiju. To daje artiklu poseban šmek... http://www.ebay.de/itm/Tonarm-Innenverkabelung-REINSILBER-V2-ohne-Box-without-Box-/281054023273?pt=Plattenspieler&hash=item4170200e69

 

BTW, znam da nije mesto, ali kakva je mjuza sa one ichi-ban-ciciban ploče? Jazz?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

 

Kod mene se sajt toliko koči da ide sporije, išao bi unatraške. Biće preopterećen server. Ostalo sve ide lako i brzo, zato cenim da je malo kod njih zapelo.

Rasplelo se. Fuf. i petsto dinara za mene puno da mi samo stoji. Ovo ko voli, ali ja ovo ne mogu da slušam.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

šta bi tek bilo da ti neko pokloni Kžištofa Pendereckog... tu bi se tek nauživao

 

Ime već sluti na...

 

Jedino što mogu da svarim (a ni to ne uvek) je Jan Garbarek.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...