Jump to content

Kupuj dok nije otišlo...


Zvu

Preporučeni Komentari

U Robnoj kući Beograd je bila ona izložba iz zlatnog doba Jugoslavije. Na izložbi je bila i jedna takva Iskra kutija (kroz mrežicu sam napipao 2 elipse i 15" bas). Pisalo je da je na prodaju.

 

Ako uspeš da nađeš organizatora, možda se za male novce domogneš druge kutije :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

@prophetnije alnico posto sa tim membranama sa koncentricnim krugovima idu oni "pasteta"crveni msgneti. Samo na ravnim membranama su alnicoa i da jesu alnico ne bi mogao da prebacis na one tvoje iskre posto se razlikujemagnetni procep za 8 i za 16 oma verziju. Tvoje je 8 oma verzijaa ti alnico magneti sa tim gapom za 8oma su mnogo redji...A jel ima jos 1 kom 14in iskra 16 oma sa membranom koja nije pocepana?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

A jel ima jos 1 kom 14in iskra 16 oma sa membranom koja nije pocepana?

Bilo na izložbi.

@prophetnije alnico posto sa tim membranama sa koncentricnim krugovima idu oni "pasteta"crveni msgneti. Samo na ravnim membranama su alnicoa i da jesu alnico ne bi mogao da prebacis na one tvoje iskre posto se razlikujemagnetni procep za 8 i za 16 oma verziju. Tvoje je 8 oma verzijaa ti alnico magneti sa tim gapom za 8oma su mnogo redji...

Nemam pojma na koliko oma su oni moji, mislim da su oba na 8 oma.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...