Jump to content

Kupuj dok nije otišlo...


Zvu

Preporučeni Komentari

braun regie 450 

risiver, 5000 dinara

radi sve sem sijalica

da li neko zna da li je ovo OK sprava. pitam za drugara koji kupuje mali i jeftini sistem. radice sa tannoy 605 kutijama.

pokusao sam da ga nagovorim da kupi braun a 301 pojacalo sa oglasa ali nisam uspeo, svaki evro mu je vazan.

zasto braun? svidja mi se kako izgleda, o zvuku ne znam nista ali verujem da nije lose.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Matoro, klasika, u izlazu komplementarni par TIP2955 i TIP3055 na ulazu emiter follower, dvostrano (simetrično napajanje)... Verovatno svira kao i većina mašinica iz onog vremena. Ako je ispravno, radiće, ali samo toliko. Ne bi trebalo očekivati nikakva čudesa i high end. Hi-Fi u najboljem slučaju...

Na ebayu idu veoma često u klasi cene od 25 i tako negde evra... Što mu dođe manje više to dok ga dovezeš i svima platiš šta im sleduje da te ostave na miru...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Sva dilema oko kupovine bi trebala da se svede na konkretnu tehničku ispravnost samog uređaja. Kvalitet kontakata, krčanje zbog potenciometra, a kasnije (a pre eventualne kupovine) može i da se možda zaviri u sam uređaj da se vidi da nema neki osušeni, naduvani kondenzator i slično. Da posle ne bude skuplja reparacija nego uređaj. Nije to tako matoro, cena je pristupačna, ako nije gorelo na nekim žurkama ili poznajete/možete da dobro procenite prodavca, ne bi trebalo da bude nekih problema. Takve stvari šljakaju dugo, dugo... Pravljeno je pre ove nove mode da bude što jeftinije i kupite novo i sledeće godine... Negde nađoh podatak da je novo koštalo preko 1000 DEM u ono vreme pa cenim da ni onda nije bilo bofl roba...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Evo ovde lepo pise da salju i u S

 

Da li je neko "povuk'o nogu", ali ovi Altec-i se mogu poslati u Srbiju. :acute:

Setih se @neskor-ovog druga i onog oglasa na ebay-u za baterije/punjace ( valjda tako nesto bese, a cena bila svega 19,99 GBP ) a ne da moze u Srbiju. :(

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...