Jump to content
Zvu

Kupuj dok nije otišlo...

Recommended Posts

ih

nije kosa bitna , nego izmedju

sta me briga , ja vise nisam u opasnosti od kratkog spoja izmedju dve slusalice ......... razvio sam trajni , pa vise nista lose ne moz da mi se desi

:Viannen_loungelizard:

lako je pojedincima kad izmedju usiju imaju mali otpor te se svako povecanje nivoa zvuka u slusalicama rezultuje obaveznim pregorevanjem mreznog  osiguraca u uredjaju.to se moze i videti po blago razgoracenim ocima  slusaoca.stepen razgoracenosti je direktno proporcionalan proizvodu nivou zvuka i godina u braku a obrnuto proporcionalan kolicini razumevanja odnosa sa tastom.

Trenutno na KP.

Iz oglasa :  Posto su mnogi trazil da vide slike unutrasnjosti slikao sam da se uvere u originalnost i ozbiljnost preampa. Studiski preamp za gramofon. Ispravano i odlicno ocuvano. Uz preamp ide i izlazni kabal za pojacalo kao i strujni kabal. Tezina oko 7 kg. "

https://www.kupujemprodajem.com/Audio/Pretpoja-ala/LOLA-Audio-2503-71655706-oglas.htm?filter_id=116

Da li je neko cuo/video uzivo ovaj uredjaj ? 

Neki dodatni info ako je moguce. Drugim recima, vredi li ovo tih 110 ojra koliko se trazi ?

lola.jpg

tu vredi samo kutija.

komponente su prastare - prepotopske.

vidi se na slici.

das 100e za preamp, 5-6e za postarinu i 20-30e za refresh.

ja ne bi.

za te pare.

:drinks:

Osim kutije, cenu mogu da obagatele ove dve metalne kocke, ako je ono sto mislim da jesu.... mnogo lici na mumetal...a ne vidi se dobro neki bitan detalj.