Jump to content

Kupuj dok nije otišlo...


Zvu

Preporučeni Komentari

  • 2 nedelje kasnije...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Svasta, a jos nije u tip-top stanju .... ja bih uzeo Passata :)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Mogu da razumjem cjenovno ludilo .... ali ipak, ljudi sa ebaya koji kupuju za te pare imaju malo vise sive mase (ili ....???) ... ne biduje se toliko unapred, cekas pred kraj, stavis svoju max cijenu i sve pokrenes u zadnje(ih) 2 (30) sekunde(i) .. i to sa autopilotom :) ... pa sta bude.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nemojte posle da pricate da vam niko nije rekao..

 

http://www.kupujemprodajem.com/iskra-OZ-40-8694610-oglas.htm?filter_id=22161630

 

 

To + Chakijini 12" Sonido + malo uvlačenja Zenu (samo za one koji poput mene ne znaju sami ništa kreirati) da upali svoj čudotvorni MJK software i za prvu ruku će im biti dobro čak i bez visokotonca!

 

Ja ih sad slušam full range! Ne da im ne bi dobro došla pomoć i odozdo i odozgo, ali to što rade je jako dobro.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

To + Chakijini 12" Sonido + malo uvlačenja Zenu (samo za one koji poput mene ne znaju sami ništa kreirati) da upali svoj čudotvorni MJK software i za prvu ruku će im biti dobro čak i bez visokotonca!

 

Ja ih sad slušam full range! Ne da im ne bi dobro došla pomoć i odozdo i odozgo, ali to što rade je jako dobro.

 

Nazovimo to podvlacenje pod kozu ili podilazenje, a ne uvlacenje jerbo se za uvlacenje tesko sta moze dobit osim ako ne radis u firmi gde ja radim gde sa uvlacenjem dobija bolja pozicija ali i ismejavanje od drugih zaposlenih...... :D

 

Videcemo sta ce Zen da iskonstruise za mene...... Imamo neke planove.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nazovimo to podvlacenje pod kozu ili podilazenje, a ne uvlacenje jerbo se za uvlacenje tesko sta moze dobit osim ako ne radis u firmi gde ja radim gde sa uvlacenjem dobija bolja pozicija ali i ismejavanje od drugih zaposlenih...... :D

 

 

Pa kad bih mislio da uvlačenje (mislim na ono stvarno, a ne na zafrkanciju) pomaže ne bih to ni rekao/napisao. Integritet se iščitava jednako iz spremnosti na uvlačenje kao i iz toga kako osoba reagira kad mu/joj se netko uvlači. ;)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...