Jump to content

Kupuj dok nije otišlo...


Zvu

Preporučeni Komentari

Nisam za džabe, dobijam platu :D Dodatni izvor prihoda, ovo ono :rofl:

:hihihihi:Uvest ćemo simbolične članarine i klauzulu da se svatko tko je bar jednom bio ulogiran slaže sa svim uvjetima koje forum propiše i zabraniti isčlanjivanje.Pravni lijek se može naći kod uprave vodovoda svake pete srijede u mjesecu od 12 do podne. :rofl:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nisam za džabe, dobijam platu :D

 

Dodatni izvor prihoda, ovo ono :rofl:

 

Šta - Zen Vas plaća?! Pušta Vas da mu ladite lemilicu ili da degustirate rakiju kojoj ne zna poreklo?  :crazy: 

 

:hihihihi:Uvest ćemo simbolične članarine i klauzulu da se svatko tko je bar jednom bio ulogiran slaže sa svim uvjetima koje forum propiše i zabraniti isčlanjivanje.Pravni lijek se može naći kod uprave vodovoda svake pete srijede u mjesecu od 12 do podne. :rofl:

 

Nije Ti to loše. Treba iskoristiti ovu seobu sa hifi foruma i obogatiti se preko noći :) Mada kad malo bolje razmislim, neko od Vas je tamo bacio bombu - siguran sam. Mora da je Gagi. Nema ga ovde ni za lek, verovatno ne postizava od aktivnosti koje kao Pedro ima tamo :) I onaj Štajn mi je sumnjiv :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

 I onaj Štajn mi je sumnjiv :)

 

Kad pogledam u ogledalo, i sebi sam sumnjiv... Sreća pa ne radim u nekoj BA... Mada, kad sam te video u Vrdniku, i ti si mi nešto delovao sumnjivo...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:hihihihi:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nije to taj VV,

(drugi je logotip i nemačka je firma)

pravi VV je engleski brand...

jako lepo izgleda taj gramofončić

super... Jednostavno čisto, jasno...

sigurno dobro i radi.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma ne da radi, nego ubiva, posle toliko godina. Slatko sam ga se naslušao. Mat oprati mlakom vodom sa dodatim omekšivačem za veš i ponovo ima onaj fini surface. Primetio sam samo jednu stvar, ručka ima manje metalni prizvuk ako se obloži nekom finom folijom. Neznam da li je samo moj primerak to imao ili svi al hoće da rezonira malo. Komad carbon fiber folije je to rešio.

 

Baš me kopka koliko traži za njega. Ovde se kreću od 150 do 300 e.

 

.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Što se tiče Luxmana, imam neki osećaj da nije u pitanju 9" ručica, deluje veća kad poredim sa tanjirom, osim ako je tanjir manji u šta nekako sumnjam? Na vinylengine piše da je u pitanju 240mm eff dužine što je taman malo više od 9" (tačnije 9.44") ali na slikama deluje veća i od deklarisanog...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Što se tiče Luxmana, imam neki osećaj da nije u pitanju 9" ručica, deluje veća kad poredim sa tanjirom, osim ako je tanjir manji u šta nekako sumnjam? Na vinylengine piše da je u pitanju 240mm eff dužine što je taman malo više od 9" (tačnije 9.44") ali na slikama deluje veća i od deklarisanog...

 

240mm je  cesto 10" u popularnoj terminologiji, fidelity research se vode kao 10" a 240mm su....

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Takav, ili vrlo sličan Luxman (272/277/284...) može da se vidi/čuje kod Borka (Yugovinyl). 

 

 

 

 

Kad smo već kod Luxman gramofona, da li je još neko primetio oglas na KP od pre par dana, u kome je nuđen na prodaju nov u kutiji (ilustrovano fotografijom) ako se ne varam PD300?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...