Jump to content

Ugaoni profili za kutije?


ManicP

Preporučeni Komentari

tebi preostaje da mi verujes na rec ;niti ja tebi placam za nesto , niti ti meni - pa da se vezujemo ugovorom .nas dvojica ovde - kao i bilo ko drugi - imamo isti status , rang i tretman ;samo je sticaj okolnosti da sam ja Admin , a ne neko drugi .hoces ti da budes ?onda bih ja mogao od svakog ponaosob da preuzmem njegov pojedinacni resor kravljeg ludila i da budem definitivno najludja kombinovana krava na forumu ..... sasvim lepo i bez obaveza .mozes na casnu rec da mi verujes i to da sam sasvim sposoban za to .

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 163
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Ne, nego mi nikad nije palo na pamet da zavirujem sta ko radi...A i otkud bas tol'ka vidovitost da se bas Guja i ja dopisujemo ?Nisi me ubedio ovim da je prepiska zaista privatna - znam da je naucnik Mikin protege i kako posle ovoga da znam da mu nije dao takve mogucnosti ?Anyway, od sada privatno komuniciram samo na e-mail...

Prijavi se na forum kao sakriveni korisnik i niko ne zna kada s kim kuckaš PP, koju temu gledaš ili bilo šta drugo...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Miko, kao što reče Zen, ne radi ništa dalje sa forumom ako nije neki ozbiljan problem. Meni se malo dosadilo da svako malo gledam "poruku boarda", a verujem i tebi da izigravaš svačiju babicu. Nikad nećeš uspeti svima da udovoljiš. Ostavljena je mogućnost da čovek sakrije status, pa ko hoće (kao recimo ja :Viannen_loungelizard: ), može...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

alo gospodo, tema su profili.to što se ston okliznuo (indirektnom) izjavom da prati aktivnosti pojedinih njemu zanimljivih članova je totalno nebitna stvar.da se briše sve što se ne tiče profila (osim slike radija , da ga još prostudiram) pa da lepo uradi GB ako nekog zanima.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ako se nisi okliznuo nego namerno napisao, onda je još gore.dakle, još jednom i neću više: jel ima interesenata za GB mada je ovaj artikal i na komad nabavljiv.što se Sipija tiče (a i mene istim rezonom) uzimaće se i bez gb ako ne postoji preteran interes.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ima intresenata.Ja bih uzeo bar 2kom (2m), možda koriguem količinu par komada na gore.Pretpostavljam da bi cena do BG bila oko 5-6 e/kom.

ok, al nemoj da predpostavljaš. ništa nije obavezujuće za sada, a cifra će se znati, nema magle.rekoh prvo količina na gomilu a onda ide cifra. nikom ne gori pod nogama, tema je relaxirana.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...