Jump to content

Ugaoni profili za kutije?


ManicP

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 163
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

.

Gujo, dobri su ovi profili iako nisu bog zna koliko izgledni.

Pravio sam neke kutijice za ispravljače i regulatore, jednom rečju radioničku elektroniku.

Nije zgodan za veće kutije, 19" i slično, zato jer se limovi uvlače u šlic 2mm, pa kad treba otvoriti kutiju radi neke intervencije, obavezno sledi skidanje zadnje strane.

Naravno kome to ne smeta a cena mu odgovara, mogućnost je odlična.

Dobra kutija se može uraditi i bez ugaonih profila, velika ili mala svejedno.

.

Leonardo, profil nije naravno svemoguć, pati od iste boljke kao i svi drugi profili sa 2 šlica na pod 90°.

finta je inače da u zavisnosti od stranice pristupa odšrafiš šrafiće samo 2 profila pa smakneš odjedom npr gornju i profile, a slajduješ bočne. tako da celina prednja-donji profili-zadnja i dalje ostaje čvrsto spojena i zgodna za rad. ovakvi profili fino skrivaju bočne ivice ploča tako da ako se radi ručno rezanje samo 2 stranice se picane (prednja i zadnja).

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

... Видех да се ти и Сипи договарате помоћу ПП-а...

Alo moderatori, kakva je sad ovo zajebancija !? Ko kome ovde cita postu i kako to da ovaj moze da vidi moju/Gujinu/bilo ciju prepisku !?Ovog trenutka je umro saobracaj na PP, Miko mozes slobodno da ukines taj deo foruma - prepiska vise nije privatna ako ovaj strucnjak zaviruje u nju ...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Alo moderatori, kakva je sad ovo zajebancija !? Ko kome ovde cita postu i kako to da ovaj moze da vidi moju/Gujinu/bilo ciju prepisku !?Ovog trenutka je umro saobracaj na PP, Miko mozes slobodno da ukines taj deo foruma - prepiska vise nije privatna ako ovaj strucnjak zaviruje u nju ...

niko nikome ne zaviruje u prepisku - otkud ti to ?a Ston - kao i bilo ko drugi - moze da vidi da ti vodis prepisku sa nekim ovako :http://www.diyaudio....sc&show_mem=regkod clana lepo pise "koristi licnu prepisku"da nisi malo paranoican ?
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

... da nisi malo paranoican ?

Ne, nego mi nikad nije palo na pamet da zavirujem sta ko radi...A i otkud bas tol'ka vidovitost da se bas Guja i ja dopisujemo ?Nisi me ubedio ovim da je prepiska zaista privatna - znam da je naucnik Mikin protege i kako posle ovoga da znam da mu nije dao takve mogucnosti ?Anyway, od sada privatno komuniciram samo na e-mail...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ne, nego mi nikad nije palo na pamet da zavirujem sta ko radi...

A i otkud bas tol'ka vidovitost da se bas Guja i ja dopisujemo ?

Nisi me ubedio ovim da je prepiska zaista privatna - znam da je naucnik Mikin protege i kako posle ovoga da znam da mu nije dao takve mogucnosti ?

Anyway, od sada privatno komuniciram samo na e-mail...

misli sta hoces

i tebi i Stonu ispod avatara pise "clan" , zar ne ?

a ako mislis da neko ovde moze i da pomisli da zloupotrebljava Admin ili Mod ovlascenja ...... Postavljena slika

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Alo moderatori, kakva je sad ovo zajebancija !? Ko kome ovde cita postu i kako to da ovaj moze da vidi moju/Gujinu/bilo ciju prepisku !?Ovog trenutka je umro saobracaj na PP, Miko mozes slobodno da ukines taj deo foruma - prepiska vise nije privatna ako ovaj strucnjak zaviruje u nju ...

1. ne moze da vidi prepisku 2. moze da gleda u onlajn korisnike i da vidi da se neko ili vise njih dopisuje - to ti isto mozes ili bilo ko ovde na forumu.(koliko vidim samo to i radi ovde )Mogu da ukinem mogucnost da se vide onlajn korisnici :Viannen_loungelizard:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1. ne moze da vidi prepisku

2. moze da gleda u onlajn korisnike i da vidi da se neko ili vise njih dopisuje - to ti isto mozes ili bilo ko ovde na forumu.

(koliko vidim samo to i radi ovde )

Mogu da ukinem mogucnost da se vide onlajn korisnici :Viannen_loungelizard:

ne ukidaj nista ;

ti se odra da svakom ugodis , a onda te krenu ocrnjivati na pravdi Boga .

ne valja ovo ne valja ono ........

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

... i tebi i Stonu ispod avatara pise "clan" , zar ne ?...

Pise i na tarabi "sladoled"... Daj mi pristup sorsu aplikacije na serveru, da vidis sta sve moze... :character13:

...a ako mislis da neko ovde moze i da pomisli da zloupotrebljava Admin ili Mod ovlascenja ...... Postavljena slika

Ja mogu tebi da verujem na casnu rec - a jel' ti sigurno znas sve na tu temu ?
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...